منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مرداد ۶, ۱۳۹۳ در پرفکت مانی, فرهاد اکسچنج | ۳ دیدگاه

قیمت شناور پرفکت مانی – PerfectMoney

پرفکت مانی

پرفکت مانی

قیمت شناور پرفکت مانی در سایت فرهاد اکسچنج دات نت – FarhadExchange.net

https://farhadexchange.net

 

۱٫ پایه ی تجاری – Business Level – یا همان BL  در سیستم وبمانی ، نشانگر میزان فعالیت تجاری، تنوع کاربران، رضایت کاربران،  و حجم گردش مالی است. خوشحالیم اعلام کنیم که بتازگی و به لطف شما مشتریان گرامی سطح تجاری سایت “فرهاد اکسچنج” از ۷۰۰ نیز فراتر رفته است. 

۲٫ برای قدر دانی از مشتریان عزیز، که در همه حال در فراز و نشیب با ما بودند، طراحی و کد نویسی نرم افزار تخفیف مخصوص مشتریان را به اتمام رساندیم و این نرم افزار هم اکنون روی سایت های FarhadExchange.com و FarhadExchange.net نصب است. به این ترتیب قیمت خرید پرفکت مانی روی سایت فرهاد اکسچنج دات نت و قیمت وبمانی روی سایت فرهاد اکسچنج دات کام دیگر ثابت نخواهد بود و بسته به سابقه ی کاری شما با ما و میزان خریدتان شناور خواهد شد. هر چه سابقه ی همکاری شما با ما بیشتر باشد و میزان خرید پرفکت مانی شما بیشتر باشد، میزان تخفیف شما نیز بیشتر خواهد بود. 

۳٫ توجه بفرمایید که نرم افزار تخفیف، قیمت را بر اساس سابقه ی شما و بر اساس میزان پرفکت مانی خریداری شده حساب می کند. بنابراین مشتری عزیزی که اولین خریدش را انجام می دهد شامل تخفیف نخواهد شد حتی اگر در اولین خرید ده کیلو پرفکت مانی خریداری نماید.

۴. برای اینکه از میزان تخفیف خود مطلع گردید، کافی است که در سایت فرهاد اکسچنج دات نت لاگین کنید. بعد از لاگین کردن در سایت میزان تخفیف شما در خرید پرفکت وبمانی همان صفحه ی اول برایتان نمایان خواهد بود. 

۵. توجه بفرمایید که همین مورد تخفیف را می توانید روی سایت فرهاد اکسچنج دات کام – FarhadExchange.com – راجع به وبمانی – WebMoney – داشته باشید.

discount2