منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ فروردین ۴, ۱۳۹۲ در فرهاد اکسچنج | ۰ دیدگاه

قیمت وبمانی در سایت فرهاد اکسچنج

قیمت وبمانی در سایت فرهاد اکسچنج

قیمت وبمانی در سایت فرهاد اکسچنج

 

سایت FarhadExchange.com – تنها نماینده ی رسمی شرکت وبمانی در ایران قیمت های خرید و فروش وبمانی را به چهار نوع مختلف عرضه می کند:

 

 

قیمت های آبی رنگ روی صفحه ی اصلی سایت قیمتی هستند که ما وبمانی را به شما می فروشیم و قیمت های قرمز رنگ قیمت هایی هستند که ما وبمانی را از شما می خریم. 

 

۱٫ قیمت لحظه ای یا Instant: 

در این نوع سفارش قیمت زمان حال محاسبه می گردد. سفارش های لحظه ای معمولا حداکثر در یک ساعت انجام می شوند و چنانچه تحت شرایط خاص – مثل قطع بودن اینترنت یا قطع بودن سایت بانک و یا عللی از این قبیل – زمان انجام سفارش بیشتر شود از طریق تلفن و یا ایمیل به اطلاع کاربر خواهد رسید. سعی ما همواره بر این است که “بهترین” و “مناسب ترین” قیمت را در بازار ارائه کنیم. قیمت های لحظه ای هر ساعت روی صفحه ی اول سایت بروز می شوند و قیمت وبمانی را در حال نشان می دهند. قیمت های روی صفحه اصلی “صافی” هستند و کارمزد در FarhadExchange صفر است.

 

۲٫ قیمت با ارسال دو روزه یا Two Days Delivery: 

همانطور که از نامش پیدا است، سفارشی هست که در طی آن دو روز – چهل و هشت ساعت – وجه ریالی و یا وبمانی کاربر نزد ما می ماند و در ازای آن قیمت بهتری به کاربر پیشنهاد می شود. در این روش کاربر می تواند وبمانی را ارزانتر بخرد و یا وبمانی خود را گرانتر بفروشد.

در حال حاضر سفارش با ارسال دو روزه به صورت دستی انجام می شود (به زودی مثل سفارش لحظه ای اتوماتیک خواهد شد) و حتما باید در حین سفارش از طریق ایمیل یا سیستم چت یاهو مسنجر یا سیستم چت سایت به اطلاع پشتیبانی سایت برسانید تا در لیست صحیح قرار گیرید.

۳٫ قیمت با ارسال چهار روزه یا Four Days Delivery: 

همانطور که از نامش پیدا است، سفارشی هست که در طی آن چهار روز –  دو تا چهل و هشت ساعت – وجه ریالی و یا وبمانی کاربر نزد ما می ماند و در ازای آن قیمت بهتری به کاربر پیشنهاد می شود. در این روش کاربر می تواند وبمانی را ارزانتر بخرد و یا وبمانی خود را گرانتر بفروشد. برای کاربرانی که سفارش شان زیر سه هزار دلار است و عجله ای نیز ندارند این بهترین روش خرید یا فروش وبمانی را ارائه می کند. می توانند وبمانی را با بهترین تخفیف بخرند و با بهترین قیمت بفروشند.

در حال حاضر سفارش با ارسال چهار روزه به صورت دستی انجام می شود (به زودی مثل سفارش لحظه ای اتوماتیک خواهد شد) و حتما باید در حین سفارش از طریق ایمیل یا سیستم چت یاهو مسنجر یا سیستم چت سایت به اطلاع پشتیبانی سایت برسانید تا در لیست صحیح قرار گیرید.

 

۴٫ قیمت عمده فروشی For Resellers:

برای کسانی است که قصد تهیه ی وبمانی بالای سه هزار دلار را دارند. این سفارش سه روزه انجام می شود و بهترین قیمت وبمانی را ارائه می کند.

 

در حال حاضر سفارش با ارسال سه روزه – قیمت عمده فروشی –  به صورت دستی انجام می شود (به زودی مثل سفارش لحظه ای اتوماتیک خواهد شد) و حتما باید در حین سفارش از طریق ایمیل یا سیستم چت یاهو مسنجر یا سیستم چت سایت به اطلاع پشتیبانی سایت برسانید تا در لیست صحیح قرار گیرید.