منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ اسفند ۹, ۱۳۹۲ در امکانات فرهاد اکسچنج, پرسش های متداول, خرید فروش ارز های الکترونیکی, فرهاد اکسچنج | ۳ دیدگاه

چگونه در سایت فرهاد اکسچنج ثبت نام کنم؟به روز رسانی شده

سلام  ؛

از این که از خدمات فرهاد اکسچنج استفاده میکنید خرسندیم .

به منظور دریافت هرگونه خدمات شایسته میبایست در فرهاد اکسچنج ثبت نام و احراز هوییت انجام دهید .

 

تبصره ۱: احراز هویت به منظور خدمات فروش ارزهای الکترونیک الزامی نمیباشد ولی توصیه ما برای ارائه خدماتی شایسته انجام احراز هوییت در همه خدمات میباشد

 

نحوه ثبت نام در فرهاد اکسچنج :

۱- از منوی بالا سایت بر روی ثبت نام کلیک را انجام دهید . ضمنا شما برای ثبت نام در سایت   فرهاد اکسچنج دات کام (وب مانی ؛ پی پال ؛ ویزا کارت) میتوانید اینجا را کلیک نمایید . و برای ثبت نام خرید سایر ارزها نظیر (بیت کوین ؛ پرفکت مانی ؛ بی تی سی ای کد ؛ ووچر)  در سایت فرهاد اکسچنج دات نت میتوانید اینجا را کلیک کنید .

 

۲- در صفحه باز شده میبایست به صورت کامل اطلاعات را مطابق با اطلاعات هوییت خود که بر روی کارت ملی و شناسنامه درج شده است کامل بفرمایید . اطلاعات ثبت نام شده شما بعدا با مدارک ارسال تطابق داده میشود و در صورت عدم هم خوانی هوییت شما رد خواهد شد .

تبصره ۲ : حتما از نام کاربری به زبان لاتین استفاده کنید و نام خود را نیز به زبان لاتین درج بفرمایید . این موضوع شما را استفاده از خدمات ما کمک بسیار شایانی خواهد کرد .

۲-۱ – در قسمت نام کامل ؛ نام و نام خانوادگی شما به زبان لاتین درج شود

۲-۲ – در قسمت نام کاربری ؛ شما برای ورود به سایت و استفاده از خدمات ما نیاز به یک نام کاربری به صورت ترجیحا لاتین خواهید داشت . این نام غیر قابل تغییر میباشد و همواره شما میبایست این نام را در ذهن خود داشته باشید .

۲-۳ در قسمت رمز عبور ؛ نیاز به یک پسورد با سختی بالا میباشد ؛ دقت کنید شما از سایتی استفاده میکنید که ارائه دهنده خدمات مالی مانند بانک و بورس است پس برای حذف پنل کاربری و وجه هایی که در پنل دارید از رمز عبور با سختی بالا استفاده بفرمایید . ضمنا رمز عبور خود را در جایی یادداشت بفرمایید تا بعدا با مشکل مواجه نشوید .

۲-۴ وارد کردن مجدد رمز عبود میباشد .

۲-۵ در این قسمت میبایست تلفن همراه خود را به صورت نمونه مشخص شده (۹۸۹۱۲۲۴۷۲۱۸۹ )وارد نمایید .توجه داشته باشید این قسمت در بخش احراز هویت مورد راستی ازمایی قرار خواهد گرفت .

۲-۶ در این قسمت میبایست تلفن ثابت خود را به صورت نمونه مشخص شده (۹۸۲۱۶۶۰۸۸۱۹۳)وارد نمایید .توجه داشته باشید این قسمت در بخش احراز هویت مورد راستی ازمایی قرار خواهد گرفت .

۲-۷ ادرس پست الکترونیک (ایمیل) خود را به صورت صحیح و کامل ارسال نمایید . این ادرس مورد راستی ازمایی قرار میگیرد .

۲-۸ در قسمت ادرس ؛ ادرس پستی محل زندگی خود را به تفکیک درج شده وارد نمایید . این ادرس میبایست شامل شهر ؛ استان ؛ خیابان اصلی و فرعی و پلاک و شماره کد پستی باشد .

۲-۹ در قسمت نوع پول الکترونیکی میبایست نوع پول الکترونیکی را که میخواهید از ان استفاده کنید را انتخاب کنید . دقت داشته باشید در صورتیکه شما نمیدانید چه نوع پول الکترونیکی را میخواهید استفاده کنید میتوانید گزینه ایران شتاب کارت را انتخاب کنید و شماره کارت عابربانک و یا شماره حساب خود را درج نمایید . این گزینه به منظور فراموشی کلمه عبور شما در اینده کاربرد خواهد داشت و به کمک شما خواهد امد . پس توصیه میشود از یک شماره معتبر و با ماندگاری استفاده فرمایید .

۲-۱۰ در قسمت اخر نیز ضمن  مطالعه قوانین شرکت فرهاد اکسچنج و قبول ان نسبت به ثبت نام صحیح و کامل در شرکت فرهاد اکسچنج اقدام فرمایید .

۳- در صورت مشاهده این صفحه ثبت نام شما در فرهاد اکسچنج کامل شده است و باید نسبت به احراز هوییت اقدام لازم را مبذول فرمایید .

 

در پست های بعدی به شرح نحوه احراز هوییت میپردازیم .

ارزومند لحظات خوب برای شما

فرهاد اکسچنج