منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ در فرهاد اکسچنج, مستر کارت | ۱۶ دیدگاه

ارائه ی مستر کارت فیزیکی، با نام، قابل شارژ و برداشت “لحظه ای” و “کاملا اتوماتیک” از طریق ریال ایران و وبمانی، قابل اتصال به حساب وبمانی

mastercard

مستر کارت روسی قابل اتصال به حساب وبمانی در حال حاضر به علت مشکلات احتمالی تحریم روسیه ارائه نمی گردد و از گرفتن سفارش جدید معذوریم. به محض مشخص شدن تکلیلف تحریم ها چنانچه مشکلی نبود دوباره این کارت را ارائه خواهیم کرد. 

مستر کارتهای ارائه شده توسط سایت  https://farhadexchange.com  نماینده ی رسمی وبمانی در ایران دارای مشخصات زیر می باشند:

 

۱٫ این کارت ها فیزیکی و با نام هستند. یعنی نام و نام خانوادگی شما روی آن حک شده است و دارای شماره ی ۱۶ رقمی به همراه تاریخ انقضا ۳ ساله و شماره سه رقمی CVC می باشند.

 

۲٫ این کارت ها توسط یک بانک معتبر روسی   صادر می شوند.

 

۳٫ این کارت ها مستر کارت گلد – Gold MasterCard – واقعی با تمام مشخصات و امکانات و تخفیف ها و جایزه های مستر کارت گلد مندرج در وبسایت اصلی مستر کارت می باشند. برای اطلاعات بیشتر راجع به این امکانات به سایت اصلی مستر کارت به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

https://www.mastercard.com/ru/consumer/card-gold.html

 

۴٫ شارژ و برداشت از این کارت ها برای کلیه ی دارندگان کارت از طریق سایت https://farhadexchange.com به طور کاملا اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود. یعنی با پرداخت ریال ، بلافاصله و کاملا اتوماتیک موجودی کارت شارژ می شود و یا برعکس با پرداخت اتوماتیک از کارت خود روی سایت ما، حساب ریالی (یا وبمانی شما به طور اتوماتیک و لحظه ای)  شارژ می شود.

 

۵٫ چنانچه حساب وبمانی شما وریفای شده باشد (اینیشیال پاسپورت یا بالاتر) ، می توانید به راحتی این کارت ها را روی سایت وبمانی به حساب وبمانی خودتان وصل کنید و حساب وبمانی خود را از طریق این کارت ها شارژ کنید و یا از حساب وبمانی خود به این کارت ها برداشت کنید. (توجه کنید که این امکان خاص فقط برای دارندگان پاسپورت اینیشیال به بالا روی وبمانی هست).

 

۶٫ از طریق این کارت ها می توانید در تمام سایت ها یا POS ها یا ATM  هایی که مستر کارت را می پذیرند خرید کنید. (هتل ها – رستوران ها – فروشگاهها – آمازون – پیپال – ۲CO – گوگل – APP Store – کیف پولهای الکترونیک – آزمون های مختلف بین المللی – ثبت نام دانشگاهها – پرداخت هزینه ی مقالات – رزرو بلیت پروازهای خارجی – رزرو هتل ها  و غیره و غیره)

 

۷٫ این کارت ها مجهز به آخرین فناوری کارت های اعتباری و دارای چیپ و نوار مغناطیسی و سیستم جدید PayPass  می باشند (در سیستم جدید PayPass که به تازگی در جهان باب شده و به سرعت در حال گسترش هست شما با یک “ضربه” ی کوچک کارت اعتباری خود به هر جنس دلخواه، هزینه ی آن را پرداخت می کنید! برای آشنایی با هتل ها و رستوران هایی که دارای این سیستم هستند به سایت اصلی مستر کارت مراجعه فرمایید).

 

۸٫ بانک روسی صادر کننده ی این کارت ها با  ملیت ایرانی هیچ مشکلی ندارد و شما براحتی می توانید شماره موبایل خود را نیز به کارت وصل کنید تا هر تراکنش صرفا از طریق تایید با پیامک ارسال شده برای شما انجام شود.

 

۹٫ واحد پولی پایه ی مستر کارت ها روبل روسیه است (البته مثل هر مستر کارت دیگری بدون هیچ مشکلی می تواند برای پرداخت دلار آمریکا یا یورو و یا هر واحد پولی دیگر استفاده شود).

 

۱۰٫ زمان اعتبار این کارت ها ۳ ساله است.

 

۱۱٫ هیچ گونه هزینه ی نگهداری به این کارت ها تعلق نمی گیرد.

 

۱۲٫ امکان شارژ کارت از طریق وایر ترانسفر از تمام نقاط دنیا و یا از طریق ویزا کارت یا مستر کارت های دیگر.

 

۱۳٫ امکان وریفای کردن حساب های پیپال – مانی بوکرز – پی زا – و غیره

 

۱۴٫ امکان چک کردن واریز ها و برداشت ها و صورتحساب از طریق اینترنت بانک و هم چنین امکان انتقال به کارت های دیگر تماما از طریق کنترل پنل اختصاصی که شناسه کاربری و رمز عبور آن تنها در دسترس خود شما خواهد بود.

 

۱۵٫ کمیسیون برداشت از این کارت ها از طریق POS یا ATM سه درصد بعلاوه ی ۱۵ روبل روسیه می باشد و حداقل کارمزد در این حالت صد روبل روسیه (حدود سه دلار آمریکا) است. نرخ تبدیل لحظه ای روبل موجود در این کارت ها به ریال یا وبمانی و بر عکس هر لحظه از سایت ما قابل چک کردن می باشد.

 

۱۶٫ امکان صدور مستر کارت های مجازی از کنترل پنل خودتان از حساب اصلی این مستر کارت وجود دارد. به این ترتیب با یک مستر کارت فیزیکی شما به بی نهایت مستر کارت مجازی دسترسی خواهید داشت.

 

۱۷٫ کارت به طریق پستی به آدرس شما ارسال می شود و از زمان پرداخت تا زمانی که کارت به دست شما برسد حدود سه تا چهار هفته زمان می برد.  هزینه ی سفارش مستر کارت فیزیکی ۲۹۹۰۰۰ تومان می باشد. قسمتی از هزینه ی صرف تکمیل زیر ساخت وبسایت فرهاد اکسچنج برای امکان تبدیل اتوماتیک ریال  و وبمانی به مستر کارت و مستر کارت به ریال و وبمانی و همچنین  خدمات پس از فروش آن می شود. 

 

۱۸٫ نرخ تبدیل روبل به دلار و یورو در بانک تضمین کننده ی مستر کارت به صورت زیر است:

 

Currency Purchase Sale
USD / RUR ۳۲٫۴۷۷۴ ۳۳٫۴۶۶۶
EUR / RUR ۴۳٫۱۶۸۱ ۴۴٫۴۸۲۹
USD / EUR ۰٫۷۴۱ ۰٫۷۶۳۶
EUR / USD ۱٫۳۰۹۴ ۱٫۳۴۹۲

 

۱۹٫ نرخ تبدیل وبمانی دلاری – WMZ – به مستر کارت فرهاد اکسچنج به ترتیب زیر است. محدودیت روزانه حداکثر ۱۵۰۰۰ روبل (حدود ۵۰۰ دلار) و ماهانه ۳۰۰۰۰۰ روبل (حدود ده هزار دلار) در مورد اکسچنج وبمانی به مستر کارت و یا برعکس در نظر گرفته شده است. 

 

Currency Purchase Sale
WMZ/FarhadExchange MasterCard RUR ۳۲٫۴۰ ۳۳٫۴۰

 

۲۰٫ چنانچه موارد زیر در مورد شما صدق می کند به همراه تکمیل فرم پرداخت اسکن پاسپورت و اسکن قبض تلفن ثابت خود را از طریق فرم زیر برایمان بفرستید. در غیر این صورت تکمیل این فرم ضروری نیست:

الف – چنانچه قصد اتصال مستر کارت خود به حساب وبمانی خود را دارید (حساب وبمانی شما نیز باید دارای پاسپورت بالاتر از اینیشیال باشد).

ب – چنانچه در هر خرید یا انتقال  بخواهید  بیش از ۵۰۰ دلار آمریکا (۱۵۰۰۰ روبل) انتقال دهید. حداکثر مقداری که در هر ترانزکشن می توان انتقال داد صد هزار روبل – حدود سه هزار دلار – می باشد. بنابراین برای انتقال مثلا نه هزار دلار باید سه تا ترانزکشن سه هزار دلاری انجام داد. (بلافاصله پس از انجام هر ترانزکشن می توان ترانزکشن بعدی را انجام داد و در این مورد محدودیتی نیست)

پ – چنانچه بخواهید به تعداد زیاد کارت خود را شارژ کنید (چه از طریق ریال و یا وبمانی). 

ت – چنانچه بخواهید به دفعات زیاد از خدمات اکسچنج استفاده کنید. یا به دفعات زیاد نقل و انتقال داشته باشید. 

ث – چنانچه بخواهید شماره حساب خود را برای دریافت پول از اقصا نقاط جهان روی اینترنت قرار دهید. 

ج – چنانچه بخواهید به دفعات زیاد از حساب خود برداشت کنید (به ریال یا وبمانی). 

چ – چنانچه بخواهید از حساب بانکی شخص ثالث و به طور وایر ترانسفر حساب خود را شارژ کنید. 

 

(چنانچه هیچ یک از موارد فوق شامل حال شما نمی شود و مستر کارت را صرفا برای کارهای گاه و بیگاه خود می خواهید احتیاجی به ارسال مدارک از طریق فرم زیر ندارید و مستقیم سراغ فرم پایینی و پرداخت بروید)

 

(متقاضیانی که تمام امکانات بند ۲۰ را می خواهند پس از دریافت کارت خود و فعال کردن آن یک فرم را نیز باید پر و در دفترخانه گواهی امضا کنند و برای ما بفرستند). 

 

توجه بفرمایید که احتیاجی نیست قبض تلفن ثابت به نام خودتان باشد قبض تلفن ثابت نشان دهنده ی آدرس دقیق شماست و چون تمام کارها به طور پستی انجام می شود آدرس دقیق شما و داشتن یک تلفن ثابت از شما ضروری هست. 

 

چنانچه موارد مندرج در بند ۲۰ شامل حال شما می شود باید حتما فرم بالا (فرم ارسال اسکن پاسپورت و اسکن قبض تلفن ثابت) را پر بفرمایید. در غیر اینصورت احتیاجی به پر کردن فرم بالا ندارید و صرفا فرم زیر را پر بفرمایید.

 

مستر کارت فرهاد اکسچنج را از طریق فرم زیر سفارش دهید. از زمان سفارش تا زمانی که کارت از طریق پستی به دست شما برسد حدود سه تا چهار هفته زمان می برد. 

 

حتما در قسمت توضیحات، آدرس کامل پستی خود را وارد کنید. 

 

نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد کنید. نام و نام خانوادگی شما روی کارت، دقیقا همانند آنچه شما وارد می کنید خواهد بود. بنابراین در وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به انگلیسی دقت فرمایید. 

 

 • سینوهه

  من بیش از 2 ماه است که سفارش داده ام اما هیچ پاسخی دریافت نکردم.

 • kia

  سلام
  آیا کارتهای صادره دارای swift , iban اختصاصی است؟
  از طریق اینترنت بانک کارتها میشه wire transfer زد؟یا فقط کارت به کارت؟
  billing address کارتها چی؟چه آدرسی داده میشه؟
  فرمی در متن وبلاگتون نمیبینم که فرموده بودین باید گواهی امضا بشه.

 • Mohammad

  فرم سفارش چرا نیست؟؟؟

 • معصوم

  من با وبمانی مکاتبه کردم میگن به هیچوجه کابران ایرانی نمیتونن مسترکارت به حساب خودشون متصل کنن…
  قضیه چیه؟

  • farhadfx

   سلام. بله وبمانی درست گفته. اصولا بانک های ایران مستر کارتی صادر نمی کنند که کاربران ایرانی بتوانند آن را به وبمانی وصل کنند یا خیر. کارتهای ما هم صادر شده از بانک روسی هست و از بانک ایرانی نیست و البته قابل اتصال به حساب وبمانی وریفای شده را دارد.

   • معصوم

    بحث من اصلاً درمورد بانکهای ایرانی نبود. بلکه پذیرش اتصال مسترکارت به حساب وبمانی بود….
    به وبمانی گفتم ما کاربران ایرانی اگه خودمون کارت مورد قبول شما (پایونیر) رو از جای دیگه تهیه کنیم میتونیم اونو به حسابمون متصل کنیم یا نه؟ جواب داد : برای یوزرهای ایرانی اصلاً امکان اتصال هیچ کارتی وجود نداره!!!
    حالا شما داری میگی کارتهای ما قابلیت اتصال رو داره… حرف کی رو باید قبول کنیم : شما یا وبمانی؟
    این رو برای ما روشن کنید….
    اگه لازم باشه اسکرین شات از رد وبدل کردن پیام با وبمانی رو هم میزارم…

    • farhadfx

     طبیعی هست که شما حرف وبمانی را باید قبول بفرمایید. اما کارتهای ما تا کنون با موفقیت به وبمانی وصل شده است.

 • حامد

  سلام
  در حال حاضر مستر کارت فیزیکی موجود است و سفارش ان به چه صورت میباشد؟

 • اریا

  سلام
  هنوز از این کارت ها صادر میکنید ؟
  جند وقته تحویل داده میشه ؟ تشکر

  • farhadfx

   سلام

   والا فعلا دست نگه داشته ایم تا ببینیم وضعیت روسیه چطور می شود.

 • sh

  با سلام

  آیا امکان واریز از جای دیگر به این کارت وجود دارد؟
  در چه صورتی میتوان وبمانی اینیشیال گرفت؟
  سقف موجودی چه قدر میباشد؟
  آیا امکان برداشت ریالی از این کارت وجود دارد؟

  با تشکر

  • farhadfx

   سلام
   بله از هر بانک دیگری می توان سوییفت کرد.
   سقف موجودی ده هزار دلار است.
   امکان برداشت ریالی توسط خود ما هست.

   البته فعلا صادر نمی کنیم تا تکلیف روسیه و تحریم هایش معلوم شود یک وقت شرمنده ی عزیزان نباشیم.

 • علیرضا

  سلام این تحریمهای احتمالی روی اینده وبمانی هم تاثیر داره ؟

 • sima

  با سلام وعرض خسته نباشید آیا امکان مستر کارت یا ویزا کارت قابل برداشت و واریز
  هست ؟

  • سلام قربان

   سلامت و پیروز باشید.
   ما این خدمت را فعلاً ارائه نمی دهیم.

   در مورد سوال شما باید عرض کنم بله بصورت کامل می توانید از آن می توانید واریز و برداشت کنید همانند کارت بانکی خود در داخل ایران.
   به امید خدا بزودی مشکل برطرف می شود و این سرویس را ارائه می کنیم.

 • ali

  من دارنده ویزا کارت از یکی از بانکهای روسیه هستم و موجودی حسابم به دلار است . چگونه می توانم مبلغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار از ایران به این حساب انتقال دهم .
  لطفا راهنمایی کنید