منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ اسفند ۲۳, ۱۳۹۵ در امکانات فرهاد اکسچنج, بیت کوین کد, پرسش های متداول, خرید فروش ارز های الکترونیکی, فرهاد اکسچنج | ۰ دیدگاه

آموزش کار با سامانه بی تی سی ایی (BTC-e) – قسمت اول

سلام برای امروز اموزش کار با سامانه بی تی سی ای را به صورت جامع براتون در نظر گرفتیم .

سایت بی تی سی ای  یک سایت برای معاملات جفت ارزهاست.کریپتو کارنسی هایی مانند بیت کوین ؛ ایتریوم ؛ لایت کوین ؛داش کوین و … یکسری ارزهای دیگر میباشد که این سایت انها را پذیرش دارد . این سایت یک سایت روسی میباشد و میتوانید بسیار راحت اقدام به سود اوری برای خود در این سایت نمایید . با توجه به پتانسیل بالای خرید و فروش در این سایت میتوانید این کار را راحتتر انجام دهید .

    به صورت ساده میتوانید با داشتن بی تی سی ای(BTC-e) ارزها را در زمانی که تشخیص میدهید خرید کنید. در زمانی که تمایل دارید به فروش برسانید تا سود و یا احتمالا ضرر کسب کنید . طبیعتا هیچ کس به دنبال ضرر نیست . همیشه همه به دنبال سود هستیم ولی این تریدها امکان سود دهی بیشتری نسبت به ضرر دهی خواهد داشت .

     برای اینکه شما بتوانید از بازار آنلاین این سایت این ارزها را خرید کنید .گفتیم که باید بی تی سی ای داشته باشید . ما در فرهاد اکسچنج بی تی سی ای را به شما میفروشیم .اکانت شما را درسایت شارژ میکنیم و شما میتوانید اقدام به خرید و فروش این ارزها نمایید . ضمنا هر زمان که تمایل داشتید که بی تی سی ای خود را به پول نقد تبدیل کنید . به راحتی ما پذیرای شما خواهیم بود و با بالاترین قیمت بیت کوین کد شما را به ریال داخل کشور تبدیل میکنیم.شما در سودهای خود بهترین تجربه را کسب کنید و با ارامش خاطر به معاملات خود بپردازید .

آموزش خرید بیت کوین کد از سایت فرهاد اکسچنج

آموزش فروش بیت کوین کد از سایت فرهاد اکسچنج

مرحله اول ثبت نام در سایت بی تی سی ای

 

  بعد از ورود به سایت گزینه Sing Up  را بزنید و اقدام به ثبت نام در این سایت نمایید .

سپس فرم مربوط به ثبت نام را پر نمایید .

 میل تاییدیه برای شما ارسال میشود . بعد از تایید میل اکانت شما فعال میشود .

  نکته : سایت بی تی سی ای فعلا با ای پی ایران مشکلی ندارد و شما میتوانید از ان استفاده است .

 بعداز ثبت نام در اکانت خود لاگین نمایید . دقت فرمایید بی تی سی ای به رایانه ایی که از ان متصل میشوید حساس است.در صورت تغییر ان امکان تاییدیه میل مجدد نیاز است .

مرحله دوم ورود به سامانه بی تی سی ای

 

  برای ورود به سامانه بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد خود را وارد کنید . بعد صفحه ایی مواجه میشوید که در بالای ان این گزینه ها وجود دارد .

گزینه msg : در صورتیکه از سمت سایت و یا مدیریت برای شما پیامی مخصوص ارسال شود.در این گزینه نمایش داده میشود

گزینه notif: در صورتیکه شما معامله ایی باز داشته باشید و معامله به صورت اتومات انجام شود برای شما پیامی صادر میشود . در این جا میتوانید ان را رویت کنید . هرگونه پیامی که شما در سایت به ان نیازی داشته باشید در این جا نمایش داده میشود.

گزینه Profile : همانطور که از اسم ان مشخص است به منظور اطلاعات کاربری شما مورد استفاده قرار میگیرد .

گزینه Finances : این گزینه و یا بهتر بگوییم مهمترین بخش این قسمت میباشد . کلیه پول های شما در این بخش نمایش داده میشود .میزان بیت کوین ؛ لایت کوین ؛ ایتریوم و حتی دلار خود را میتوانید در این بخش مشاهده نمایید . در مقابل هر گزینه یک Deposit  به معنای واریز و یک Withdraw  به معنای برداشت وجود دارد .برای اینکه بتوانید بیت کوین کد تولید نمایید و کد را به ما بفروشید باید در این بخش وارد شوید. در قسمت بی تی سی ای گزینه Withdraw را انتخاب نمایید . و کد تولید شده را در قسمت فروش سایت مرحله اخر وارد نمایید .

شما میتوانید پول های خود را از این سامانه خارج و معادل ریالی انرا از فرهاد اکسچنج دریافت نمایید .

فرهاد اکسچنج

ارائه دهنده خدماتی متفاوت

پایان قسمت اول