منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مهر ۷, ۱۳۹۳ در امکانات فرهاد اکسچنج, وب مانی | ۲ دیدگاه

انواع کیپر وب مانی

انواع کیپرهای وب مانی

کیپرها در سیستم وب مانی بیشتر به معنی ظرفیت کیف پول شما است.

در سیستم وب مانی ۴ نوع کیپر برای کیف پول شما وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی هایی است:

۱-کیپر استاندارد(مینی): این نوع کیپر بصورت پایه برای شخصی که برای اولین بار در سایت وب مانی ثبت نام می کند انتخاب شده است :

اگر شما نیازی به نقل و انتقال زیاد ندارید و از وب مانی بیشتر برای خرید نرم افزار و یا منتقل کردن پول به حساب دیگران آن هم به مقدار کم استفاده می کنید بهتر است از این کیپر استفاده نمایید.

درجدول های زیر محدودیت وب مانی مینی در دو صورت نشان داده شده است:

۱- در صورتی که پاسپورت شما آلیاس و یا فرمال باشد:

 

limit1

 

همان طور که مشاهده می کنید حساب وب مانی-دلار محدودیت روزانه ی ۲۰۰ دلاری و هفتگی ۱۵۰۰ دلاری و ماهانه ۳۰۰۰ دلاری دارد.

۲-در صورتی که پاسپورت شما انیشیال یا پرسونال باشد:

limit2

همان طور که مشاهده می کنید حساب وب مانی-دلار محدودیت روزانه ی ۶۰۰ دلاری و هفتگی ۱۵۰۰ دلاری و ماهانه ۳۰۰۰ دلاری دارد،البته در صورتی که پاسپورت شما انیشیال یا پرسونال ارتقاء پیدا کرده باشد.

برای مشاهده ی راهنمای باز کردن حساب مینی کلیک کنید.

۲-کیپر موبایل(نرم افزار):این کیپر به عبارتی همان کیپر مینی است و تنها فرق آن متفاوت بودن،در استفاده از پلتفرم است بصورتی که می توانید در هر جایی که به تلفن همراه خود دسترسی دارید از امکانات حساب وب مانی خود استفاده نمایید:

این کیپر به عبارتی یک نرم افزار برای افرادی که دسترسی مناسبی به رایانه ندارند و یا می خواهند امکانات وب مانی را در همه جا داشته باشند توصیه می شود.

راهنمای نصب و راه اندازی این کیپر در اینجا آمده است.

۳-کیپر کلاسیک: برای استفاده از این کیپر حساب شما حتماً باید به فرمال و یا بالاتر ارتقا پیدا کند:

این پاسپورت محدودیتی در نقل و انتقالات ندارد بنابر این برای افرادی که به انجام معاملات با حجم بالا مانند بورس و سایر خرید و فروش هایی که مبلغ آن ها بالا است توصیه می شود.

برای مشاهده ی راهنمای ارتقاء پاسپورت خود به کلاسیک کلیک نمایید.

۴-کیپر لایت:  محدودیت این کیپر مانند کیپر کلاسیک است تنها تفاوت آن این است که کیپر لایت برای هر نقل و انتقال نیاز به پیامک تایید دارد و از کیپر لایت می توان بر روی پلتفرم های زیادی استفاده کرد در صورتی که از  کیپر کلاسیک فقط وفقط می توان در سیستم عامل ویندوز استفاده کرد:

استفاده از این نوع کیپر توصیه نمی شود زیرا امنیت آن همانند کلاسیک بالا نیست؛و علّت دیگر این که برای نقل و انتقال نیاز به پیامک دارید که این مسئله دو مشکل دارد:۱-هزینه ای بابت پیامک از شما گرفته خواهد شد. ۲- ممکن است به علّت های گوناگون مانند مشکلات مخابراتی و …. پیامک به شما نرسد پس توصیه می کنیم بهتر است از کیپر کلاسیک استفاده نمایید.

 نکات مهم:

۱- توجه داشته باشید برای افرادی که از تاریخ ۲۰۱۴/۹/۰۱ به بعد در سیستم وب مانی ثبت نام می کنند نیازی به ارتقاء پاسپورت از آلیاس به فرمال نیست زیرا بصورت اولیه پاسپورت آنها فرمال است.

۲- برای ارتقاء پاسپورت خود به انیشیال و بالاتر  می بایست به یکی از نماینده های وب مانی مراجعه کنید.

۳-جدول زیر سازگاری هر کیپر وب مانی را با پلتفرم های مختلف نشان می دهد:

keeper