منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مهر ۱۶, ۱۳۹۵ در امکانات فرهاد اکسچنج, بیت کوین, فرهاد اکسچنج | ۳ دیدگاه

بیت کوین بهترین قیمت – بیت کوین خود را به بهترین قیمت ممکن بفروشید

بیت کوین بهترین قیمت – ما بیت کوین را به بهترین قیمت ممکن از شما می خریم

بیت کوین بهترین قیمت – وب مانی خود را به بهترین قیمت ممکن به ما بفروشید

توجه: فروش بیت کوین به ما احتیاج به احراز هویت و حتی احتیاج به ثبت نام و لاگین کردن در سایت ما ندارد. 

امکان فروش بیت کوین به ما از طریق لینک زیر روی سایت ما امکان پذیر است:

https://farhadexchange.net/exchange_step.php

 

با امکان Iran Banks 7 Days Delivery  بیت کوین خود را بیش از ۱۰۰ هزار تومان بالاتر از قیمت رایج بازار بفروشید و ریال آن را هفت روز کاری بعد (دقیقا ده روز شمسی بعد) دریافت کنید. 

فروش هفت روزه ی بیت کوین به ما هفت روز کاری (دقیقا ده روز شمسی) طول می کشد.  مثلا اگر دهم ماه جاری میلادی بیتکوین خود را پرداخت کرده اید بیستم (۲۰ ام) همین ماه ریال مربوطه در حسابتان خواهد بود.

فروش هفت روزه ی بیت کوین به ما  برای مبالغ زیر ۱۰ بیت کوین دارای حد روزانه است. اگر مبالغ بالای ۱۰ بیت کوین می خواهید بفرستید لطفا از قبل هماهنگ بفرمایید.

وب مانی

امکان جدیدی به سایت اضافه کردیم تا شما سروران گرامی بتوانید بیت کوین خود را با قیمتی بالا و استثنایی به فروش رسانید. به این ترتیب شما با فروش بیت کوین با قیمتی بیش از ۱۰۰ تومان قیمت رایج بیت کوین در بازار، سود بسیار خوبی کسب خواهید و ما نیز از طریق استفاده از نقدینگی شما در کار تبدیل ارزهای الکترونیک، سهم خود را خواهیم داشت. این نوعی سرمایه گذاری و شراکت برد – برد است. 

این امکان جدید Iran Banks 7 Days Delivery  می باشد که هم روی سایت دات نت فعال شده است. 

%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa

 

با انتخاب این امکان جدید، می توانید بیت کوین خود را با قیمت بسیار مناسبی بفروشید، اما ریال آن را “دقیقا ده روز شمسی بعد”  دریافت کنید. 

سفارش های فروش عادی البته به قوت خود باقی هستند و ما در ظرف ۲۴ ساعت آنها را تکمیل خواهیم کرد (گاهی تاخیر داریم و ممکن است از ۲۴ ساعت بیشتر شود اما فقط “گاهی” و در مواقعی که تعداد سفارشات خیلی زیاد باشد). 

شما سرور گرامی اگر با ارسال هفت روزه ی کاری مشکل ندارید و برایتان قیمت مهم تر است، از این روش جدید استفاده بفرمایید (Iran Banks 7 Days Delivery). 

شما سرور گرامی نیز که ظرف ۲۴ ساعت احتیاج به پولتان دارید و زمان برایتان مهم تر از قیمت است از همان روش های قبلی Iran Banks و Iran Shetab Cards  استفاده بفرمایید. 

** ملاحظات قانونی

سفارش شما در طرح ارسال هفت روز کاری (۱۰ روز شمسی)  همانند کلیه ی تراکنش های دیگر روی سایت فرهاد اکسچنج مطابق قوانین استفاده از سایت فرهاد اکسچنج خواهد بود و شما در هر تراکنش و سفارشی که روی سایت دارید به طور آگانه این قوانین و مقررات را می پذیرید. این قوانین در لینک زیر توضیح داده شده اند:

https://farhadexchange.net/nview.php?title=Terms%20of%20services

مطابق ماده ی ۶ قانون تجارت الکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران قوانین و قراردادهای اینترنتی، در حکم قرارداد کتبی و نافذ است. 

ماده ی ۱۲ و ماده ی ۱۴ قانون تجارت الکترونیک تصریح دارند که هر گونه مشکل و شکایت مطروحه در محاکم و ادارات دولتی “باید” با توجه به قراردادهای اینترنتی موجود بررسی شوند. 

مطابق بند الف از ماده ی ۴۲ و بند الف در ماده ی ۷۹ قانون تجارت الکترونیک فعالیت مالی شرکت فرهاد اکسچنج در بستر اینترنت مطابق آیین‌نامه ی اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیک بوده است که توسط وزارتخانه‌های بازرگانی، امور اقتصادی و دارائی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تهیه و در تاریخ ۹/۱۰/۸۳ به تصویب هیأت وزیران رسیده است. بند ج ماده ۱ و بند الف ماده ی ۲ این آیین نامه ی اجرایی، ضمن تایید روشن و واضح امکان فعالیت مالی و سرمایه گذاری در بستر اینترنت به طور شفاف بیان می دارد که فعالیت مالی و سرمایه گذاری از شمول قواعد حمایت از مصرف کننده مندرج در قانون تجارت الکترونیک خارج است (به نفع ارائه ی کننده ی خدمات) و لزوما باید مطابق قرارداد (داده پیام) با ایشان رفتار شود.