منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ آبان ۹, ۱۳۹۵ در امکانات فرهاد اکسچنج, بیت کوین, پرفکت مانی, فرهاد اکسچنج, وب مانی | ۰ دیدگاه

ثبت نام در فرهاد اکسچنج – بروز شده

نحوه ی ثبت نام در فرهاد اکسچنج – بروز شده

ثبت نام در فرهاد اکسچنج چگونه است؟

 توجه: خدمات مربوط به ارزهای الکترونیکی که شرکت وبمانی به رسمیت “نمی شناسد” (مثل پرفکت مانی و اوکی پی و اگو پی و بیت کوین ) روی سایت https://farhadexchange.net   انجام می شود.  

توجه: خدمات مربوط به ارزهای الکترونیکی که شرکت وبمانی به رسمیت “می شناسد” (مثل وبمانی، پیپال، مانی بوکرز، کردیت کارت ) روی سایت https://farhadexchange.com   انجام می شود.  ۱٫     برای استفاده از خدمات کاملا اتوماتیک سایت  ابتدا باید در سایت ثبت نام بفرمایید. ثبت نام در سایت دات نت و دات کام ما کاملا مشابه است که ما در زیر ثبت نام در سایت دات نت را توضیح داده ایم.

برای ثبت نام روی لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.net/signup.php

و مشخصات خود را وارد نمایید (لطفا مشخصات خود را صحیح وارد نمایید تا در تطابق شماره حساب های شما و حساب وبمانی شما مشکلی ایجاد نشود):

نکته ی ۱ : توجه داشته باشید که “حتما” روی سایت ما از https  به جای http  استفاده فرمایید تا امنیت بیشتری متوجه تراکنش های شما باشد.

نکته ی ۲ : ثبت نام در سایت کاملا ساده طراحی شده است و هیچ گونه اطلاعاتی از شما وریفای نمی شود. با اینحال یک “سیستم کاملا هوشمند” کلیه ی فعالیت های سایت را برای اقدامات کلاهبردارانه رصد می کند. چنانچه ریسک معامله ی شما به هر علت بالا باشد ، سفارش شما به حالت تعلیق درخواهد آمد تا “وریفای با تلفن ثابت” انجام شود. 

نکته ی ۳ : چنانچه پیام “وریفای با تلفن ثابت” را در هنگام اجرای سفارش دریافت کردید با ساپورت های سایت تماس بگیرید. شماره تلفن ثابتی از خود ارائه فرمایید. ما بلافاصله با شما تماس می گیریم و حسابتان را وریفای می کنیم. پس از وریفای شدن دیگر بدون محدودیت می توانید خرید کنید و دیگر چنین پیغامی را نخواهید دید. 

نکته ی ۴ : مسئولیت حساب شما با خود شماست. چنانچه کسی از طریق مشخصات یوزرنیم و پسورد شما وارد سایت شود و عملیات کلاهبردارانه انجام دهد، مسئولیت با خود شما خواهد بود. بنابراین در حفظ یوزرنیم و پسورد خود کوشا باشید و همانطور که قبلا گفته شد از آدرس با https  به جای http استفاده فرمایید. 

نکته ی ۵ :  باز کردن حساب در https://farhadexchange.com   و  https://farhadexchange.net به طور کاملا مجزا انجام می شود. 

نکته ی ۶: ارسال ریال برای ما در همه حال احتیاج به احراز هویت دارد. ثبت نام ۱

(برای بزرگ دیدن عکس فوق روی آن کلیک کنید)

دکمه ی Sign Up (ثبت نام) را که بزنید کار تمام است و ثبت نام انجام شده است.

ثبت نام ۲

(برای بزرگ دیدن عکس فوق روی آن کلیک کنید)

اکنون روی سایت در قسمت “ورود اعضا”  شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کنید و Login  کنید:

ثبت نام ۳

کنترل پنل برای استفاده از خدمات ما در اختیار شما خواهد بود:

ثبت نام ۴