منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ بهمن ۷, ۱۳۹۴ در ارتباط با بخش پشتیبانی, پرسش های متداول | ۴ دیدگاه

چگونه با پشتیبانی با فرهاد اکسچنج ارتباط برقرار کنم؟

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران محترم
متاسفانه هر روزه شاهد انتقادات به حق متعددی از سوی کاربران محترم مجموعه سایت های فرهاد اکسچنج مبنی بر عدم پاسخگویی از سمت کارمندان خودمان بودیم نظر به اینکه همواره انتقادات و پیشنهادات شما را پیگیری میکنیم تا بتوانیم به سرانجام مقصود خود راهی بیابیم برآن شدیم تا راه های پشتیبانی سایت را به صورت اولویت بندی برای شما ارائه کنیم .

سعی ان داریم درخواست های شما در کمترین زمان ممکن پاسخ بگیرد بنابر این با یاداوری به همکاران خود برای خدمت رسانی به شما همواره پیگیری بهبود روند پشتیبانی خود خواهیم بود .

در کلیه این راه ها داشتن شماره سفارش برای شما الزامی میباشد . کار شما را سریعتر صورت میدهد .

بدیهی است ارائه راه کارهای پشتیبانی با فرهاد اکسچنج برای راحتی کار شما سروران محترم میباشد .

۱- پشتیبانی از طریق تلفن :

الف: ۹۸۲۱۴۴۴۴۹۷۴۹+ این تلفن معمولا از ساعت ۹ صبح لغایت ۳ بعد از ظهر پاسخگوی کلیه شما عزیزان میباشد . احتمال دارد در برخی مواقع به دلیل اشغالی خطوط شما مقداری زمان را برای برقراری تماس از دست بدهید که از همین جا از شما عذر خواهی میشود .این تلفن فقط برای وریفای و احراز هویت می باشد لذا از تماس های بی مورد خواهشمند است خود داری فرمایید.

ب:۹۸۲۱۴۷۶۲۸۱+ تلفن اصلی شرکت می باشد و راه ارتباطی شما و ما می باشد آماده پاسخ بین ساعات ۸ و ۲۲ می باشد

۲- پشتیبانی از طریق تیکت :

بخش ساپورت مجموعه سایت های فرهاد اکسچنج به ادرس سامانه پشتیبانی ۲۴ ساعته اماده خدمت رسانی میباشد ؛ این بخش هر روز چک میشود و پاسخ های شما سروران گرامی ارائه میشود . به منظور اموزش و نحوه کار با این بخش از اینجا استفاده کنید .

۳- کانال تلگرام

با راه اندازی کانال تلگرام دسترسی و ایجاد پشتیبانی راحتتر شده است ؛ شما میتوانید با داشتن ای دی ادمین کانال اقدام به برقراری پشتیبانی نمایید برای این منظور میبایست حتما در کانال تلگرام ما عضویت داشته باشید زیرا یوزر ادمین هر چند روز یکبار تغییر خواهد کرد .

۴- در نهایت در صورتیکه تمام راه های بالا امتحان شد و پاسخی نگرفتید (که قطعا به این صورت نیست ) از ادرس میل [email protected] درخواست کمک داشته باشید .

 

از اینکه بتوانیم انتقادات سازنده شما را بشنویم بسیار خرسندیم و میتوانیم برای ان ها راه کاری ارائه دهیم .

 

با تشکر  از شما

ارادتمند