منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ آبان ۳, ۱۳۹۵ در امکانات فرهاد اکسچنج, وب مانی | ۲۲ دیدگاه

آموزش دریافت پرسنال پاسپورت در بانک ارزالکترونیک وبمانی

شرایط دریافت پاسپورت پرسنال – مدارک مورد نیاز جهت دریافت پرسنال پاسپورت در سیستم وب مانی

 

شرایط دریافت پاسپورت پرسنال – چگونه در سیستم وب مانی وریفای شویم

%d8%b1%d8%ac%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%a8%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

توجه: دریافت پرسنال پاسپورت از فرهاد اکسچنج احتیاج به داشتن پاسپورت دارد. ترجمه ی رسمی مدارک شما نیز لازم نیست.

خلاصه شرایط دریافت پاسپورت پرسنال در سیستم وب مانی به قرار زیر است:

  • *اصل کارت ملی و اصل گذرنامه معتبر (منقضی نشده باشد) متقاضی بالای ۱۸ سال تمام (احتیاجی به ترجمه ی رسمی یا تایید محضری نیست).
  • پرداخت مبلغ ۵۰ دلار از طریق کنترل پنل حساب وب مانی شما به سیستم وبمانی جهت دریافت پاسپورت پرسنال. پرداخت از طریق لینک https://passport.webmoney.ru/asp/aRegDopInfo.asp?wmid=426811416752&tid=150  یا لینک مستقیم  http://link.wmtransfer.com/5J?wmid=426811416752 انجام می شود. برای ورود به لینک باید حساب وبمانی داشته باشید و با مشخصات حساب وبمانی خود لاگین کنید.
  • *تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۴۴۹۷۴۹ و تعیین وقت قبلی جهت حضور در دفتر جهت دریافت پاسپورت پرسنال
  • *مراجعه به دفتر فرهاد اکسچنج – نماینده ی رسمی شرکت وبمانی واقع در تهران – خیابان آزادی – بلوار استاد معین – کوچه ی افشاری – پلاک ۱۳ – واحد ۱ در زمان از قبل تعیین شده (مراجعه بدون وقت قبلی به هیچ وجه امکان پذیر نیست)
  • *پر کردن فرم مخصوص دریافت پاسپورت پرسنال وب مانی در محل دفتر. فرم مربوطه از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد: https://passport.wmtransfer.com/pdf/Application_Individual.pdf
  • *پس از طی مراحل فوق پاسپورت پرسنال در همان روز صادر می شود و کاملا فعال خواهد بود.

 

در زیر جزییات مراحل فوق را به طور کامل توضیح و با اشکال و تصاویر توضیح خواهیم داد:

 

  1. اولین مرحله داشتن حساب در سیستم وبمانی است (حساب یا WMID  در سیستم وبمانی مثل حساب بانکی است و یک عدد ۱۲ رقمی می باشد مثل ۴۲۶۸۱۱۴۱۶۷۵۲). اگر حساب (WMID) دارید که هیچ. اگر در سیستم وب مانی حساب ندارید، در لینک زیر کامل توضیح داده ایم که چگونه حساب باز کنید:

 

نحوه ثبت نام در وب مانی

۲٫ دومین مرحله این است که در سیستم وبمانی در کیف پول خود حدود ۵۱ دلار حداقل داشته باشید. اگر کیف پول دارید که هیچ (کیف پول دلاری یک ترکیب است که به یک z  انگلیسی و یک عدد دوازده رقمی است. مثل Z300310298720). اگر کیف پول ندارید، در راهنمای زیر نحوه ی ایجاد کیف پول دلاری وب مانی را توضیح داده ایم:

 

ایجاد کیف پول در وب مانی

نحوه ارتقاء پاسپورت آلیاس به پاسپورت فرمال

۳٫ همانطور که گفتیم برای دریافت پاسپورت پرسنال در سیستم وب مانی باید حداقل ۵۱ دلار (۵۰ دلار هزینه ی صدور پاسپورت پرسنال وبمانی و ۰٫۰۰۸*۵۰ کارمزد مربوطه) را در حساب دلاری وب مانی خود داشته باشید. براحتی و با پرداخت ریال از کارت شتابی خود و به طور کاملا اتوماتیک می توانید حساب وب مانی خود را شارژ نمایید. برای خرید وب مانی می توانید از اکسچنج های مورد تایید شرکت وب مانی استفاده بفرمایید که لیست آنها در لینک زیر موجود است:

https://geo.webmoney.ru/wmobjects/country.aspx?country=110&lang=en&type=0

 

در ایران اکسچنج های مختلفی هستند که ریال شما را تبدیل به وب مانی می کنند و یا وب مانی شما را تبدیل به ریال می کنند و اکثرا نیز قابل اعتماد می باشند. با یک جستجوی ساده در گوگل لیست بلند بالایی از اکسچنج های مختلف شرکت وبمانی خواهید یافت که قیمت های مختلف دارند. من سعی کرده ام نکات اصلی برای اکسچنج خوب و مورد اعتماد را در آموزش زیر بیاورم. اگر با وب مانی آشنایی ندارید و تاکنون با هیچ اکسچنجی کار نکرده اید، آموزش زیر را مطالعه بفرمایید:

 

امنیت در وبمانی – قسمت دوم

شرکت فرهاد اکسچنج، علاوه بر اینکه نماینده ی رسمی وب مانی در ایران است، امور مربوط به اکسچنج وب مانی را نیز با نرخ منصفانه ای انجام می دهد. برای شارژ ۵۱ دلاری حساب وبمانی خود از طریق سایت فرهاد اکسچنج به طور کاملا اتوماتیک، لطفا طبق راهنمای زیر اقدام بفرمایید:

 

خرید وبمانی اتوماتیک و لحظه ای – چگونه وب مانی بخرم؟

 

۴٫ حال که حساب وبمانی دارید و در حساب وب مانی خود نیز وجه کافی برای دریافت پرسنال پاسپورت دارید، می توانید در خواست دریافت پرسنال پاسپورت خود را بدهید. اگر در مورد مزایای داشتن پرسنال پاسپورت مطمئن نیستید، راهنمای زیر را بخوانید:

 

پرسنال پاسپورت در وب مانی

 

برای دریافت پرسنال پاسپورت در سیستم وبمانی روی لینک زیر کلیک کنید:

https://passport.wmtransfer.com/asp/Reglist.asp

 

یا مستقیم می توانید روی لینک زیر کلیک کنید (از آنجا که سایت اصلی وب مانی به زبان روسی است ممکن است گاهی لینک فوق به زبان انگلیسی کار نکند و در این صورت از لینک مستقیم زیر استفاده بفرمایید):

http://link.wmtransfer.com/5J?wmid=426811416752

 

در لینک فوق لیست کلیه ی کسانی که در سیستم وب مانی پاسپورت پرسنال صادر می کنند آورده شده است. از بین لیست اسم آفیسر رسمی وب مانی در ایران (Farhad Moghadamsalimi)  را پیدا کنید. وقتی با آی پی ایران به لینک وصل شوید به طور اتوماتیک این اسم بالای تمام نمایندگی ها ظاهر می شود. روی More کلیک کنید:

 

%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%a7%d9%84-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa

 

با کلیک روی more به صفحه ی جدیدی منتقل می شویم که شرایط دریافت پرسنال پاسپورت وبمانی را مطابق آنچه در بالای همین راهنما توضیح دادیم به انگلیسی توضیح داده است:

 

%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%a7%d9%84-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-2

پس از پرداخت ۵۰ دلار از حساب خود که از طریق سیستم وب مانی انجام می شود لطفا با شماره تلفن ۹۸۲۱۴۴۴۴۹۷۴۹+ تماس بگیرید تا ترتیب تنظیم زمان قرار ملاقات در دفتر فرهاد اکسچنج برای شما داده شود.