منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مهر ۳۰, ۱۳۹۵ در امکانات فرهاد اکسچنج, وب مانی | ۵ دیدگاه

فرهاد اکسچنج – نماینده رسمی وبمانی

فرهاد اکسچنج – نماینده رسمی وبمانی و نماینده ی انحصاری بانک روسی وب مانی در خاورمیانه

فرهاد اکسچنج – نماینده رسمی وبمانی و نماینده ی انحصاری بانک روسی وب مانی در خاورمیانه

 

با برداشته شدن تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، بانک ارز الکترونیک وبمانی – WebMoney –  که یک بانک روسی هست در پی گسترده شدن روابط بین دو کشور ایران و روسیه، اقدام به تعمیق روابط خود را با کاربران ایرانی نموده و امکان “احراز هویت” و دریافت “پرسنال پاسپورت” توسط نمایندگی ایران را برای کلیه ی کاربران دارای ملیت ایرانی فراهم آورده است. صدور پاسپورت پرسنال شرکت وبمانی، از طریق سایت فرهاد اکسچنج – نماینده رسمی وبمانی و افسر انحصاری شرکت وبمانی در ایران – انجام می شود.

 

%d8%b1%d8%ac%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%a8%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

 

خوشحالیم اعلام کنیم که پس از قریب ده سال فعالیت مستمر سایت فرهاد اکسچنج در سیستم ارز الکترونیک وبمانی که یک بانک ارز الکترونیک از کشور روسیه می باشد، و پس از قریب سه سال صدور پاسپورت های اینیشیال این بانک، سرانجام موفق به کسب “پاسپورت رجیسترار” و نمایندگی رسمی و “انحصاری” از سوی این شرکت در ایران و منطقه ی خاورمیانه شدیم.

شرکت فرهاد اکسچنج، این دستاورد را که قدم بزرگی در جهت تثبیت ارزهای الکترونیک در کشور و تسهیل امور بانکی پس از برجام است را به تمام مشتریان و ولی نعمتان خود تبریک می گوید.

لینک تایید پاسپورت رجیسترار سایت فرهاد اکسچنج:

https://passport.wmtransfer.com/asp/certview.asp?wmid=426811416752

%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b1%d8%b3%d9%85%db%8c-%d9%88%d8%a8%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c

 

از این پس احراز هویت و صدور پاسپورت پرسنال وبمانی – WebMoney Personal Passport –  تنها از طریق کارت ملی و مراجعه ی حضوری به دفتر نمایندگی وبمانی – دفتر سایت فرهاد اکسچنج در تهران –  امکان پذیر خواهد بود.

با داشتن پاسپورت پرسنال در سیستم وبمانی، از این پس هر کاربر این امکان را خواهد داشت که به راحتی حساب Merchant و درگاه وبمانی – WebMoney GateWay –  بگیرد و کالا یا خدمات خود را به طور بین المللی به فروش برساند. هم چنین هر کاربر امکان شرکت در سیستم “وام دهی” وبمانی را نیز خواهد داشت که می تواند در این سیستم با شرایط خاص و با قراردادی تنظیم شده وام بگیرد و یا وام بدهد.

اطلاعات بیشتر و نحوه ی استفاده از خدمات جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.

#رجیسترار_وبمانی
#پرسنال_پاسپورت
#نماینده_انحصاری_وبمانی