منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ دی ۴, ۱۳۹۳ در امکانات فرهاد اکسچنج, پیپال, فرهاد اکسچنج | ۲ دیدگاه

نقد کردن درآمد ارزی

پی پال

راهنمای فروش پیپال و نقد کردن درآمد ارزی  در FarhadExchange.com

*خرید پی پال از شما به هر میزان حتی یک دلار تا حتی هر چقدر دلار!

* خرید پی پال از شما حتی از حساب های وریفای نشده ی پیپال

* نقد کردن درآمد پی پال شما از هر سایت درآمد زا – سایت های برنامه نویسی و فری لانسر – سایت های بازی – سایت های آگهی و هر نوع سایت دیگر 

* سفارشات فروش پیپال به ما  بسته به وریفای بودن یا نبودن شما در سایت ما و اعتبار حساب پی پال فرستنده و میزان کارکرد شما با سایت ما از یک تا هفت روز کاری طول می کشد. هر چقدر منبع پی پال شما مطمئن تر باشد زمان نقد شدن پیپال کوتاه تر خواهد بود. هر چقدر کارکرد قبلی شما در سایت ما بیشتر باشد، زمان نقد شدن پیپال شما کمتر خواهد بود. 

* تصمیم راجع به زمان انجام سفارش فروش پی پال صرفا در اختیار سایت ما خواهد بود. 

* بسته به میزان سفارش شما،  ما حساب های مختلف پی پال معرفی می کنیم. بنابراین اکیدا از ارسال وجه به یک حساب پی پال ما بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید. 

* مبلغی که معادل آن ریال دریافت خواهید کرد، مبلغی است که ما در حساب پی پال خود “دریافت کرده ایم”. یعنی مبلغ ارسالی شما منهای کارمزد پی پال

*بهتر است مبلغ ارسالی خود را به صورت Gift – Send to family and friends بفرستید (البته در صورتیکه حساب پیپال شما چنین امکانی را داشته باشد) چون در این حالت کارمزدی از شما کسر نخواهد شد. 

* می توانید حساب پی پال ما را مستقیم به سایتی که برای شما پی پال می فرستد بدهید تا ما مستقیم پی پال را دریافت کنیم و به شما ریال دهیم. 

* چنانچه به طور متناوب و همیشگی پی پال دریافت می کنید، ما به شما یک حساب اختصاصی پی پال می دهیم تا واریزهایتان همیشه به یک حساب باشد و احتیاج به هماهنگی قبلی در هر پرداخت نداشته باشید. 

* هنگام سفارش بهتر است شماره کارت یا حساب بانک ملت یا بانک سامان ارائه کنید تا سفارشتان سریعتر انجام شود. 

نحوه ی انجام سفارش:

۱٫     برای استفاده از خدمات  سایت ابتدا باید در سایت ثبت نام بفرمایید (اگر تاکنون ثبت نام کرده اید به مرحله ی بعدی که نحوه ی پر کردن سفارش هست بروید):

برای ثبت نام روی لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.com/signup.php

و مشخصات خود را وارد نمایید (لطفا مشخصات خود را صحیح وارد نمایید تا در تطابق شماره حساب های شما و حساب وبمانی شما مشکلی ایجاد نشود):

(توجه داشته باشید که “حتما” روی سایت ما از https  به جای http  استفاده فرمایید تا امنیت بیشتری متوجه تراکنش های شما باشد)

سفارش خرید و فروش پی پال در سایت FarhadExchange.com احتیاج به وریفای شدن و حتی ثبت نام شدن ندارد. شما می توانید حتی بدون ثبت نام سفارش دهید، ولی در این حالت هیستوری در سایت ما نخواهید داشت و امکان ردگیری سفارش های قبلی خود را نخواهید داشت. هم چنین سفارش شما دیرتر از کاربران ثبت نام شده و وریفای شده انجام می شود. 

1

دکمه ی Sign Up را که بزنید کار تمام است و ثبت نام انجام شده است:

2

اکنون روی سایت در قسمت Members Login  شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کنید و Login  کنید:

3

کنترل پنل برای استفاده از خدمات ما در اختیار شما خواهد بود:

4

برای فروش پیپال خود  در کنترل پنل خودتان روی Exchange E-currencies – اگر از نسخه ی فارسی سایت استفاده می کنید روی “تبادل” – بروید و کلیک کنید. صفحه ی فرم Exchange برای شما نمایش داده خواهد شد:

5

مطابق شکل زیر در کادر بالایی فرم PayPal USD  و یا PayPal EUR  را بر حسب اینکه پی پال ارسالی شما به ارز دلار و یا یورو باشد ، انتخاب بفرمایید و تعداد مورد نظر را که قصد فروش دارید جلوی آن درج کنید.

توجه داشته باشید که مقداری که وارد می کنید ممکن است در هنگام اجرای سفارش توسط کارشناس ما تغییر کند چون ملاک ما مبلغی است که “دریافت می کنیم” و نه مبلغی که شما ارسال می کنید. اگر ارسالی شما به Send for family and friends باشد، مبلغ ارسال شده با مبلغ دریافتی ما یکی خواهد بود. اما اگر ارسال شما به صورت Send for goods and services باشد، مبلغ ارسالی شما پس از کسر کمیسیون توسط پی پال در حساب ما خواهد نشست و به همین علت مبلغ دریافتی ما کمتر از مبلغ ارسالی شما خواهد بود. 

برای اطلاع از میزان کمیسیون پی پال به سایت پی پال مراجعه بفرمایید. کمیسیون ها بر حساب کشور و مقدار متفوات می باشد.

همچنین در کادر پایینی Saman Bank IRR یا Mellat Bank IRR را انتخاب بفرمایید. 

توجه کنید که بانک سامان و بانک ملت به صورت ریال  محاسبه می شود. 

به محض وارد کردن تعداد مورد نیاز پیپال، به طور اتوماتیک معادل آن به ریال  در کادر پایینی نمایش داده می شود. در دو کادر پایین تر نیز ابتدا شماره حساب بانکی خود بسته به اینکه بانک ملت یا بانک سامان را انتخاب نموده باشید وارد کنید.

اگر در بانک دیگری – غیر از بانک سامان و ملت – حساب دارید، شماره شانزده رقمی کارت عضو شتاب (برای مبالغ زیر سه میلیون تومان)  یا شماره شبای بانکی (برای مبالغ بالای سه میلیون تومان) خود را وارد کنید. چنانچه شماره کارت شتاب یا شماره شبای بانکی خود را وارد کرده باشید واریز به هر بانکی در ایران امکان پذیر خواهد بود.

پرداخت ریالی ما به کلیه ی بانک های ایران متصل به سیستم شتاب یا دارای شماره ی شبا انجام می شود. 

چنانچه شماره حساب یا شماره کارت بانک ملت داشته باشید و وارد کنید، معمولا کارتان سریعتر و راحت تر انجام می شود

 سپس ایمیل خود را وارد کنید و Proceed  را بزنید تا به صفحه ی بعد بروید:

پی پال ۱

در صفحه ی بعد عدد نمایش داده شده درتصویر Verification Code را در کادر روبرو وارد کنید و تیک موافقت با قوانین سایت را بزنید و سرانجام Confirm  را بزنید.

پی پال ۲

پس از زدن دکمه ی کانفرم – تایید – سفارش با موفقیت انجام شده است.

در این مرحله یک ایمیل که شامل پیش فاکتور پرداخت شماست برایتان ارسال می شود. این ایمیل حاوی شماره سفارش شماست.

در همین صفحه ی زیر نیز شماره سفارش شما نمایان شده است. این شماره را در جایی کپی یا یادداشت بفرمایید. 

پیپال ۳

برای پرداخت پیپال خود به ما و دریافت ریال روی دکمه ی Pay Now کلیک کنید تا وارد فرم دریافت حساب پیپال شوید.پس از پر کردن این فرم و بررسی قسمت پشتیبانی، ایمیل حساب پی پال ما را دریافت خواهید کرد و می توانید به ارسال کننده ی پی پال بدهید تا پی پال را به حساب ما بزند. 

پی پال ۴

با زدن دکمه ی ارسال، درخواست شما به دست ما خواهد رسید و توسط کارشناس ما بررسی خواهد شد و حساب پی پال بر اساس مقدار سفارش شما برایتان به ایمیل یاد شده ارسال خواهد شد. 

کافی است شما مبلغ را به ایمیل پی پال ما بفرستید و صبر بفرمایید تا سفارش شما در دو تا هفت روز کاری برایتان انجام شود و معادل ریالی پی پال به حساب شما منتقل گردد. 

برای پیگیری سفارشتان کافی است از طریق لینک سفارش و امکان پرسش و پاسخ موجود در آن سوالات خود را بفرمایید و پاسخ مناسب دریافت بفرمایید. 

لینک سفارش شما لینکی مثل لینک زیر است:

https://farhadexchange.com/exchange_status.php?referenceid=Reference Number

که در آن بجای Reference Number باید شماره ۹ رقمی سفارش خود را بگذارید. 

پشتیبانی سایت همیشه در خدمت شما خواهد بود.