منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ اسفند ۹, ۱۳۹۲ در امکانات فرهاد اکسچنج, پرسش های متداول, خرید فروش ارز های الکترونیکی, فرهاد اکسچنج | ۳ دیدگاه

چگونه در سایت فرهاد اکسچنج ثبت نام کنم؟به روز رسانی شده

*به منظور دریافت خدمات باید در سایت ثبت نام کنید. *ثبت نام برای خرید ویزا کارت و مستر کارت اجباری است . * برای اینکه تراکنش های شما در حسابتان ثبت شود باید ثبت نام انجام شود . *برای پیگیری سفارش حتما ثبت نام و از پنل اختصاصی خود کارها را انجام دهید .

۱- برای ثبت نام در سایت فرهاد اکسچنج از منوی بالا سایت گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید .

۲- در صفحه جدید میبایست فیلد های زیر را به ترتیب تکمیل نمایید .

 

 

۱٫     برای استفاده از خدمات  سایت فرهاد اکسچنج ابتدا باید در سایت ثبت نام بفرمایید. ثبت نام البته برای برخی کارها اجباری نیست. مثلا فروش وبمانی به سایت فرهاد اکسچنج و دریافت ریال احتیاج به ثبت نام ندارد، اما چنانچه قصد دارید یک رکورد از کلیه ی معاملات خود با ما داشته باشید، حتما باید ثبت نام کنید. همچنین استفاده از بیشتر خدمات سایت فرهاد اکسچنج احتیاج به ثبت نام داد.

ثبت نام در سایت فرهاد اکسچنج بسیار ساده است.

برای ثبت نام روی لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.com/signup.php

اگر نیاز به بیت کوین یا پرفکت نیز دارید باید در این سایت ما نیز ثبت نام کنید، فرآیند هر دو یکی است:

https://farhadexchange.net/signup.php

و مشخصات خود را وارد نمایید (لطفا مشخصات خود را صحیح وارد نمایید تا در تطابق شماره حساب های شما و حساب وبمانی شما مشکلی ایجاد نشود):

(توجه داشته باشید که “حتما” روی سایت ما از https  به جای http  استفاده فرمایید تا امنیت بیشتری متوجه تراکنش های شما باشد)

1

در فرم فوق Primary Ecurrency Account ID  را می توانید شماره آی دی خود در وبمانی WMID و یا مثلا شماره حساب خود در بانک سامان و یا هر شماره ی دیگری وارد کنید.

نکته: بخاطر داشته باشید که هنگام بازیابی رمز عبور این شماره از شما پرسیده می شود. بنابراین شماره  ای را وارد کنید که بعدا بتوانید بخاطر آورید. 

دکمه ی Sign Up را که بزنید کار تمام است و ثبت نام انجام شده است:

2

اکنون روی سایت در قسمت Members Login  شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کنید و Login  کنید:

3

کنترل پنل برای استفاده از خدمات ما در اختیار شما خواهد بود:

p1