منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مهر ۲۸, ۱۳۹۲ در فرهاد اکسچنج, مجلات ISI و ISC | ۰ دیدگاه

فرهاد اکسچنج نماینده ی رسمی HRMARS

hrmars-1

مجلات معتبر علوم انسانی (HRMARS  (Human Resource Management Academic Research Society   مورد تایید وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران و دارای شورای سردبیری به ریاست پروفسور حسن دانیال اسلم می باشد.

سایت رسمی مجله:

http://hrmars.com

این گروه غیر انتفاعی مدیریت مجلات زیر را به عهده دارد:

International Journal of Academic Research in Business and Social Sciences
International Journal of Academic Research in Accounting, Finance and Management Sciences
International Journal of Academic Research in Economics and Management Sciences
International Journal of Academic Research in Progressive Education and Development
Multilingual Academic Journal of Education and Social Sciences
International Journal of Learning and Development-MacroThink Institute
Journal of Sociological Research – MacroThink Institute

 

سایت فرهاد اکسچنج – FarhadExchange.com – نماینده ی رسمی مجلات HRMARS در ایران، افتخار دارد که پرداخت های اساتید محترم و دانشجویان عزیز را در اسرع وقت انجام داده ، اکسپت نهایی را حداکثر در سه روز کاری اخذ نماید.

نحوه پرداخت در سایت ما به شرح زیر است:

۱٫ روی سایت ما به لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.com/exchange_step.php

توجه بفرمایید که برای پرداخت وجه برای HRMARS  ابتدا احتیاج به ثبت نام در سایت ما دارید. که از طریق لینک زیر انجام می شود:

https://farhadexchange.com/signup.php

 

در کادر بالا – Spend – جهان پی را انتخاب کنید (JahanPay – TOM)  یا Iran Shetab Cards (گاهی که “جهان پی” در دسترس نیست از “ایران شتاب کارت” استفاده بفرمایید. در این حالت واحد پولی به ریال است)

در کادر پایین HRMARS Journal را انتخاب کنید و مقدار دلاری که قصد ارسال دارید در کادر روبرو وارد کنید (مثلا ۵۰ برای ۵۰ دلار)

به طور اتوماتیک در کادر بالایی مقدار به تومان محاسبه می شود. توجه بفرمایید که مبلغ در جهان پی به “تومان” است و در ایران شتاب کارت به “ریال” است.

توجه بفرمایید که مبلغ ریالی نمایش داده شده مبلغ صافی است و غیر از آن هزینه ی دیگری متوجه شما نیست. یعنی هم نرم دلار و هم نرخ حواله و کمیسیون حواله روی آن محاسبه شده است. 

در شکل زیر نحوه ی پر کردن فرم خرید نشان داده شده است:

1

دکمه ی Proceed را می زنیم تا به مرحله ی بعد برویم.

در صفحه ی بعد با قوانین سایت موافقت نمایید و تیک قوانین را بزنید. شما می پذیرید که اطلاعاتتان را درست وارد کرده اید و در پرداخت از مشخصات شخص دیگری استفاده نخواهید کرد .

 اگر تصویر Verification Code خالی هست شما هم کادر روبروی آن را خالی بگذارید، در غیر اینصورت شماره ی نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید  و Confirm  را بزنید:

2

پس از زدن دکمه ی کانفرم سفارش با موفقیت انجام شده است و صفحه ی جدید که حاوی شماره سفارش و فیلد ممو – Memo –  و  دکمه ی PAY ONLINE است مشاهده خواهد شد.

یکی از بانک ها را برای پرداخت آنلاین مشخص کنید. توجه داشته باشید که درگاههای مربوط به هر بانک کلیه ی کارت های شتاب مربوط به بانک های دیگر را نیز می پذیرند.

چنانچه با درگاه هر بانکی مشکل داشته باشید یا به دلایل مختلف سرور یک بانک به طور موقت دارای مشکل باشد با زدن دکمه ی Back  روی مرورگر اینترنتی خود می توانید درگاه بانک دیگر را انتخاب کنید.

برای پرداخت آنلاین و ارتباط با درگاه پرداخت آنلاین روی PAY ONLINE  کلیک کنید.

3

فرم درگاه  امن آنلاین  را پر بفرمایید. مشخصات کارت شتاب خود را وارد کنید و سپس روی “پرداخت” کلیک کنید تا وجه سفارش خرید وبمانی از حساب شما کسر شود (در شکل نمونه از درگاه بانک ملت نشان داده شده است)

10

پس از پرداخت موفقیت آمیز صبر کنید تا بانک شما را به سایت ما ارجاع دهد (در شکل نمونه از درگاه بانک سامان نشان داده شده است)

11

10

11

با دیدن پنجره ی بالا که به معنی کامل بودن  پرداخت ریالی هست، پرداخت شما تکمیل شده و سفارش شما در نوبت انجام قرار می گیرد.

همانطور که قبلا گفته شد  واحد پول ایران نیز “تومان” در نظر گرفته شده است.

پس از ارسال وجه ریالی ظرف ۲۴ ساعت رسید پرداخت بانکی و تایید پرداخت به ایمیل شما (همان ایمیلی که هنگام ثبت سفارش وارد کرده اید)  ارسال خواهد شد.

شما باید این رسید را به ایمیل مجله ارسال کنید تا به طور معمول در ۴۸ ساعت اکسپت نهایی برای شما ارسال گردد.

بناربراین کل پروسه ی کاری از زمان پرداخت ریالی شما تا دریافت اکسپت نهایی حداکثر سه روز کاری طول خواهد کشید.

هر گونه مشکل را با پشتیبانی سایت – چت آنلاین یاهو – یا از طریق ایمیل به ساپورت در میان بگذارید.