منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴ در امکانات فرهاد اکسچنج, بیت کوین, پرسش های متداول, پرفکت مانی, پیپال, خرید فروش ارز های الکترونیکی | ۱۹ دیدگاه

چگونه وب مانی، پی پال، پرفکت مانی و بیت کوین را با بهترین قیمت از ما بخرید؟

وب مانی، پی پال، پرفکت مانی و بیت کوین با بهترین قیمت

وب مانی، پی پال، پرفکت مانی و بیت کوین با بهترین قیمت

تخفیف وبمانی پی پال پرفکتمانی بیت کوین

۱٫ پایه ی تجاری – Business Level – یا همان BL  در سیستم وبمانی ، نشانگر میزان فعالیت تجاری، تنوع کاربران، رضایت کاربران،  و حجم گردش مالی است. خوشحالیم اعلام کنیم که بتازگی و به لطف شما مشتریان گرامی سطح تجاری سایت “فرهاد اکسچنج” از ۱۰۷۰ نیز فراتر رفته است. 

۲٫ برای قدر دانی از مشتریان عزیز، که در همه حال در فراز و نشیب با ما بودند، طراحی و کد نویسی نرم افزار تخفیف مخصوص مشتریان را به اتمام رساندیم و این نرم افزار هم اکنون روی سایت نصب است. به این ترتیب قیمت خرید وبمانی و پرفکت مانی روی سایت فرهاد اکسچنج دیگر ثابت نخواهد بود و بسته به سابقه ی کاری شما با ما و میزان خریدتان شناور خواهد شد. هر چه سابقه ی همکاری شما با ما بیشتر باشد و میزان خرید وبمانی یا پرفکت مانی شما بیشتر باشد، میزان تخفیف شما نیز بیشتر خواهد بود. 

۳٫ توجه بفرمایید که نرم افزار تخفیف، قیمت را بر اساس سابقه ی شما و بر اساس میزان وبمانی یا پرفکت مانی خریداری شده حساب می کند. بنابراین مشتری عزیزی که اولین خریدش را انجام می دهد شامل تخفیف نخواهد شد حتی اگر در اولین خرید ده کیلو وبمانی خریداری نماید. همچنین قیمت های شناور صرفا برای خرید وبمانی و پی پال و پرفکت مانی و بیت کوین اعمال می شوند و برای خرید   “مانی بوکرز” – “کردیت کارت” و پرداخت برای انواع مجلات اعمال نمی شوند. 

۴٫ برای اینکه از میزان تخفیف خود مطلع گردید، کافی است که در سایت فرهاد اکسچنج لاگین کنید. بعد از لاگین کردن در سایت میزان تخفیف شما در خرید وبمانی همان صفحه ی اول برایتان نمایان خواهد بود. 

اکنون میزان تخفیف حتی از قبل نیز بیشتر شده است. بیشتر بخرید تا بیشتر تخفیف بگیرید

discount