منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در امکانات فرهاد اکسچنج, فرهاد اکسچنج | ۲ دیدگاه

وب مانی، پرفکت مانی و بیت کوین خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروشید

با Iran Banks 7 Days Delivery وب مانی، پرفکت مانی و بیت کوین خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروشید

 

با Iran Banks 7 Days Delivery وب مانی، پرفکت مانی و بیت کوین خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروشید

فروش هفته روزه ی وب مانی – پرفکت مانی – بیت کوین به ما هفت روز کاری طول می کشد که معادل است با نه تا ده روز شمسی چون در هفته دو روز تعطیل محاسبه می شود. مثلا اگر دهم ماه وبمانی – پرفکت مانی – بیت کوین خود را پرداخت کرده اید حداکثر تا بیستم ماه ریال معادل در حسابتان خواهد بود.

چنانچه تاخیری بیش از ده روز شمسی در پرداخت ریال به حساب شما ایجاد شود، (از روز دهم به بعد – خود روز دهم حساب نیست) به ازای هر روز ده تومن در هر وبمانی – بیت کوین – پرفکت مانی به عنوان جریمه پرداخت می شود. به طور مثال اگر ۵۰۰۰ وبمانی پرداخت کرده باشید، هر روز تاخیر ۵۰۰۰۰ تومان جریمه دریافت خواهید کرد. 

فروش هفت روزه به ما در وبمانی – بیت کوین – پرفکت مانی برای مبالغ زیر ۵۰۰۰ دلار دارای حد روزانه است. اگر مبالغ بالای ۵۰۰۰ دلار می خواهید بفرستید لطفا از قبل هماهنگ بفرمایید.

 

وب مانی

امکان جدیدی به سایت اضافه کردیم تا شما سروران گرامی بتوانید وب مانی، بیت کوین و پرفکت مانی خود را با قیمتی بالا و استثنایی به فروش رسانید.

این امکان جدید Iran Banks 7 Days Delivery  می باشد که هم روی سایت دات کام و هم روی سایت دات نت فعال شده است. 

بهترین قیمت وب مانی

۲۰۱۵-۰۵-۱۳_۹-۴۱-۲۰

با انتخاب این امکان جدید، می توانید وبمانی، پی پال، پرفکت مانی و بیت کوین خود را با قیمت بسیار مناسبی بفروشید، اما ریال آن را “هفت روز کاری بعد” ( جمعه ها و ایام تعطیل رسمی روز کاری محسوب نمی شوند) دریافت کنید. 

سفارش های فروش عادی البته به قوت خود باقی هستند و ما در ظرف ۲۴ ساعت آنها را تکمیل خواهیم کرد (گاهی تاخیر داریم و ممکن است از ۲۴ ساعت بیشتر شود اما فقط “گاهی” و در مواقعی که تعداد سفارشات خیلی زیاد باشد). 

 

شما سرور گرامی اگر با تاخیر هفت روزه کاری مشکل ندارید و برایتان قیمت مهم تر است، از این روش جدید استفاده بفرمایید (Iran Banks 7 Days Delivery). 

شما سرور گرامی نیز که ظرف ۲۴ ساعت احتیاج به پولتان دارید و زمان برایتان مهم تر از قیمت است از همان روش های قبلی Iran Banks و Iran Shetab Cards  استفاده بفرمایید. 

راهنمای فروش وبمانی به فرهاد اکسچنج

راهنمای فروش پرفکت مانی به فرهاد اکسچنج

راهنمای فروش بیت کوین به فرهاد اکسچنج

راهنمای فروش پی پال به فرهاد اکسچنج