منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ فروردین ۲۰, ۱۳۹۶ در امکانات فرهاد اکسچنج, پرسش های متداول, خرید فروش ارز های الکترونیکی, فرهاد اکسچنج, مستر کارت | ۳ دیدگاه

ویزا کارت مجازی فرهاد اکسچنج

ویزا کارت مجازی فرهاد اکسچنج – آنچه مورد نیاز هر ایرانی ست.

ویزا کارت مجازی فرهاد اکسچنج


ویزا کارت مجازی فرهاد اکسچنج چه از نظر قیمت و چه از نظر خدمات و امکانات کاملا اتوماتیک واقعا بدون رقیب – خدمت جدیدی از فرهاد اکسچنج

ایجاد کارت ویزای فرهاد اکسچنج کاملا “رایگان” است. اما حداقل باید ۶ دلار موجودی واریز کنید تا فعال شود. پس از فعال سازی کل ۶ دلار قابل برداشت خواهد بود.

در سه ارز  دلار – یورو – پوند

دارای Free Billing – این امکان را به شما می دهد که آدرس هر کشور دلخواه (به جز کشورهای تحت تحریم من جمله ایران – عراق – سوریه – یمن – نیجریه – سومالی – کره ی شمالی) را به عنوان Billing Address درج کنید. بهتر است آدرس کشور اروپایی یا آمریکا داده شود. 

خرید و شارژ کاملا اتوماتیک با سیستم شتاب

خرید و شارژ کاملا اتوماتیک با ریال ایران – وبمانی – پرفکت مانی – بیت کوین – Bitcoin – PerfectMoney – WebMoney – Shetab System

 هزینه ی صدور کاملا رایگان – هزینه ی نگهداری ماهانه ۱ دلار آمریکا – تعداد تراکنش نامحدود – تاریخ انقضا سه ساله

قابل استفاده در کلیه ی حساب های وب مانی – پی پال – اسکریل ، هم برای واریز و هم برای برداشت و هم برای وریفای – PayPal Verified – Skrill Verified – Deposit and Withdraw

 حداقل شارژ ۶ دلار آمریکا – حداکثر شارژ  ۲۴۰۰ دلار برای حساب های وریفای نشده و “نامحدود”  برای حساب های وریفای شده 

*دفعات شارژ در ۲۴ ساعت: حداکثر دو بار*

 حداکثر شارژ و برداشت در هر تراکنش ۱۰۰۰۰ دلار – حداکثر شارژ و برداشت در هر روز ۲۰۰۰۰ دلار – حداکثر شارژ و برداشت نامحدود در کل دوره (حساب های وریفای نشده دارای محدودیت ۲۴۰۰ دلاری)

قابل استفاده در کلیه ی وب سایت هایی که ویزا کارت را می پذیرند در سرتاسر دنیا. 

قابل صدور و شارژ به صورت کاملا لحظه ای و اتوماتیک – دارای کنترل پنل اختصاصی روی سایت فرهاد اکسچنج که به راحتی امکان شارژ و برداشت وجه از کارت خودتان را دارید و امکان چک کردن صورتحساب در هر لحظه. 

 قابل استفاده در پلی استور Google – Apple –  قابل استفاده برای رزرو بلیط هواپیما – رزرو هتل – ثبت نام دانشگاه – رزرو کنفرانس و سفارت و کلیه ی آزمون های و پرداخت های بین المللی

حدود ۵ سال قبل که برای اولین بار در ایران “خرید وب مانی” توسط فرهاد اکسچنج اتوماتیک شد، هدف این بود که از طریق اتوماسیون، هزینه ی انتقال کاهش یابد و به این ترتیب “وب مانی” با قیمت مناسب تری به دست کاربر رسد.

دوستانی که در آن هنگام احتیاج به خرید و فروش وب مانی داشتند، می دانند که گاه تفاوت قیمت خرید و فروش – Spread – به بیش از ۳۰۰ تومان هم می رسید و هر چه میزان وب مانی درخواستی کمتر بود، مقدار کارمزد افزایش می یافت تا هزینه های انتقال دستی را سرشکن کند. به لطف اتوماسیون، اکنون وب مانی با قیمتی بسیار کمتر و مناسب تر و در هر ساعتی از شبانه روز که مشتری اراده کند، به دست مصرف کننده می رسد و آن که یک دلار وب مانی می خرد، احتیاج نیست تا هزینه های پرداخت دستی را از جیب خود متحمل شود و وب مانی را با قیمت بالاتر خرید کند، چون همه ی کار اتوماتیک و ماشینی است. از نظر کارکرد، دیگر سفارش ۱۰۰۰ دلاری با سفارش ۰٫۱ دلاری با هم تفاوتی ندارند.

 

خوشحالیم که “فرهاد اکسچنج” در این زمینه توانست استانداردی را پی ریزی کند، که پس از آن اکثر فعالین بازار به سمت “اتوماتیک کردن خرید و فروش” و ایجاد “وب سایت” سوق داده شوند.

امروزه، هر همکار جدیدی که به صنعت “صرافی آنلاین” وارد می شود، ناخودآگاه این استاندارد را رعایت می کند و یک وب سایت “اتوماتیک” برای خرید و فروش ارزهای الکترونیک ایجاد می کند، بدون اینکه بداند در ابتدای کار تا چه میزان، مشکلات اجرایی و امنیتی موجود بود تا ابتدا وب مانی، سپس پرفکت مانی، بیت کوین و سایر ارزهای الکترونیک را بتوان از طریق سیستم شتابی، وارد معاملات اتوماتیک کرد.

اکنون – در آستانه ی چهار دهمین سال فعالیت فرهاد اکسچنج – خوشحالیم اعلام کنیم که این بار نیز با یک محصول بسیار اساسی و لازم به طور کاملا اتوماتیک در خدمت شما هستیم.

خوشحالیم اعلام کنیم که پس از پیگیری های بسیار، اکنون خرید و فروش “ویزا کارت ” – Visa Debit Cards – نیز توسط “فرهاد اکسچنج” کاملا اتوماتیک شده است و در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است.

کارت های ویزای فرهاد اکسچنج در دو نوع مجازی و فیزیکی، دارای تاریخ انقضای سه ساله، و به طور کاملا اتوماتیک ایجاد و شارژ می شوند. شما می توانید به هر تعداد که بخواهید آنها را شارژ کنید و از آنها استفاده کنید. کنترل پنل و صورتحساب این کارت ها نیز از طریق کنترل پنل خودتان روی سایت فرهاد اکسچنج در دسترس شماست. شارژ کارت ها با قیمتی بسیار مناسب و از طریق ریال – وب مانی – پرفکت مانی ، پی پال ، اسکریل و بیت کوین قابل انجام خواهد بود.

 

رجا ء واثق داریم که این خدمت نیز به زودی استاندارد نوینی در خدمات کردیت کارت ایران ایجاد خواهد کرد و زمینه ای خواهد شد برای تعامل هر چه بیشتر با جهان و پیشبرد اقتصاد ملی.

شک نکنید که هر ایرانی که با اینترنت سر و کار دارد، یکی از این کارت ها را احتیاج خواهد داشت.

 

راهنمای ایجاد و شارژ ویزا کارت های مجازی

 

در سایت فرهاد اکسچنج دات کام لاگین کنید:

https://farhadexchange.com

 

و در منوی کناری روی “ویزا کارت مجازی” کلیک کنید.

اگر در سایت فرهاد اکسچنج اکانت ندارید، ثبت نام کنید:

https://farhadexchange.com/signup.php

 

 

توجه کنید در فرم مشخصات حتما مشخصات شما (نام و نام خانوادگی و آدرس) به زبان انگلیسی  باشد چون اطلاعات مستقیم برای بانک اسکاتلندی طرف قرارداد ما که صادر کننده ی ویزا هاست ارسال می شود. هم چنین تاریخ تولد خود را دقیق و همانند فرمت تصویر وارد کنید.

 

در این مرحله حساب ویزای شما ایجاد شده است. اما هنوز کارتی وجود ندارد چون وجهی پرداخت نکرده اید. حداقل شش دلار سفارش موجودی بدهید تا کارت برای شما صادر شود و امکان مشاهده ی مشخصات کارت خود را داشته باشید

 

 

کارت های ویزای فرهاد اکسچنج با حساب های پی پال و اسکریل کشورهای زیر بدون مشکل کار می کنند. یعنی هم امکان وریفای (کد چهار رقمی پی پال بلافاصله از طریق کنترل پنل شما در سایت فرهاد اکسچنج قابل مشاهده خواهد بود) و هم امکان واریز و هم امکان برداشت دارند.

فراموش نکنید که دلار ویزاکارت های فرهاد اکسچنج به طور اتوماتیک از طریق کنترل پنل شما در سایت فرهاد اکسچنج قابل برداشت به ریال – وبمانی و بیت کوین می باشد.

 

Australia, Austria, Anguilla, Andorra, Antigua and Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Bahamas, Barbados, Bahrain, Belize, Belgium, Bermuda, Bulgaria, Bosnia and Herzegovina, Brazil, United Kingdom, Hungary, British Virgin Islands, Guyana, Guadeloupe, Germany, Gibraltar, Hong Kong, Grenada, Greenland, Greece, Georgia, Denmark, Dominica, Dominican Republic, Israel, Indonesia, Jordan, Ireland, Iceland, Spain, Italy, Canada, Qatar, Cyprus, China, Colombia, Costa Rica, Kuwait, Curaçao, Latvia, Lithuania, Liechtenstein, Luxembourg, Mauritius, Macedonia, Malaysia, Maldives, Malta, Martinique, Mexico, Moldova, Monaco, Mongolia, Nepal, Netherlands, Nicaragua, New Zealand, Norway, United Arab Emirates, Oman, Isle of Man, Cayman Islands, Turks and Caicos Islands, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Poland, Portugal, Réunion, Russia, Romania, El Salvador, San Marino, Saudi Arabia, North Korea, Seychelles, Saint Vincent and the Grenadines, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Serbia, Singapore, Sint Maarten, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Suriname, Thailand, Taiwan, Trinidad and Tobago, Turkey, Ukraine, Uruguay, Faroe Islands, Philippines, Finland, Falkland Islands, France, French Guiana, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Chile, Switzerland, Sweden, Ecuador, Estonia, South Korea, South Africa, Jamaica, Japan.

 

مسئولیت بلوک شدن #کارت_ویزا ی شما در صورتیکه دو حساب ویزا با نام های یکسان ایجاد کرده باشید، با شماست. در این صورت حتما باید برای باز کردن کارت ویزای خود ، پاسپورت معتبر ارائه کنید.

 

 

 

 

  امکان شارژ کارت ویزای فرهاد اکسچنج با وب مانی اضافه شد. کارمزد ۶% (نگید گرونه. هر طور حساب کردیم واقعا پایین تر نشد)

 

 

چند نکته درباره ی کارت های ویزای فرهاد اکسچنج

 

 ممکن است به هر دلیلی احتیاج به تمام و یا قسمتی از موجودی ویزا کارت خود داشته باشید. امکان برداشت اتوماتیک برای شما ایجاد شده است تا به راحتی تمام یا قسمتی از موجودی کارت خود را به طور کاملا اتوماتیک به ریال تبدیل کنید. بعد از تبدیل موجودی ویزا کارت به موجودی ریالی این امکان برای شما وجود دارد که مبلغ را به حساب بانکی خود در ایران و یا به صورت وب مانی برداشت کنید. 

 

 

 

  سایت هایی که کارت های فرهاد اکسچنج روی آنها موفق نبوده اند

کارت های فرهاد اکسچنج تا کنون روی ۹۹% سایت های مختلف پذیرنده ی ویزا به طور موفق عمل کرده اند. لیکن گزارشات رسیده تاکنون سایت های زیر را مستثنی کرده است. بنابراین طبق آخرین آزمایش ها کارت های ویزای فرهاد اکسچنج روی سایت های زیر موفق نیستند:

فروشگاه اپل – Apple Store

cheapoair.com

plivo.com

spotify (سرویس موزیک)

کاربران محترم لطفا اطلاع رسانی کنند تا لیست همیشه بروز و تکمیل باشد

 

   نقد کردن درآمد ارزی با بهترین قیمت ممکن (حتی بالاتر از قیمت روز دلار)

 

  خرید کلیه ی محصولات اندروید GOOGLE PLAY با کارت های ویزای فرهاد اکسچنج

 

 

   نحوه ی وریفای و برداشت از حساب پی پال با استفاده از کارت ویزای فرهاد اکسچنج

 

وریفای و برداشت از حساب پی پال با ویزا کارت های فرهاد اکسچنج

با اضافه شدن امکانات جدید، این راهنما به روز خواهد شد.