منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ اسفند ۷, ۱۳۹۲ در امکانات فرهاد اکسچنج, فرهاد اکسچنج, مستر کارت | ۸ دیدگاه

تبدیل آنلاین کردیت کارت – ویزا کارت مستر کارت – به ریال (اولین بار در ایران)

ویزا کارت مستر کارت

ویزا کارت مستر کارت

1. جای خالی سایتی که محتویات انواع کردیت کارت – ویزا و مستر – را به ریال تبدیل کند کاملا احساس می شد.

مخصوصا در شرایط کنونی که شما برای ریال کردن یک دلار موجود در مستر کارت یا ویزا کارت خود نیز باید به کشورهای همسایه سفر کنید و از دستگاه های ATM ایشان استفاده کنید.

۲٫ خوشبختانه با پیگیری های یک ساله ی ما بالاخره شرکتی راضی شد که این خدمات را برای اولین بار به یک سایت ایرانی بدهد. این شرکت، شرکت YANDEX روسی هست که در کشور روسیه اعتبار بالایی دارد.

از این پس شما قادر خواهید بود که محتویات ویزا کارت و مستر کارت خود را روی سایت ما – سایت “فرهاد اکسچنج” – https://farhadexchange.com ظرف چند ساعت تبدیل به ریال کنید.

این امکان برای اولین بار است که در ایران و برای هموطنان عزیز و از طریق سایت “فرهاد اکسچنج” ارائه می گرددHa Ha

۳٫ محدودیت اعمال شده در این روش شامل موارد زیر است:

الف – دریافت ما به صورت “روبل” روسیه خواهد بود. بنابراین چنانچه کارت ویزا یا مستر شما دارای ارز دیگری باشد، با نرخ تبدیل بانک صادر کننده تبدیل به روبل خواهد شد و سپس وارد حساب ما خواهد شد. در این مورد کارمزد تبدیل بانک های صادر کننده ی ویزا و مستر کارت شما متفاوت خواهد بود.

ب- ما در هر سفارش و از هر کارت حداکثر ۱۵۰۰۰ روبل روسیه تقریبا معادل ۵۰۰ دلار را می توانیم دریافت کنیم و در روز حداکثر امکان دریافت ۱۰۰۰۰۰ رویل (صدهزار) را “از هر کارت ویزا یا مستر” داریم که حدود سه هزار دلار آمریکا خواهد بود.

بنابراین چنانچه شما قصد تبدیل مثلا سه هزار دلار از مسترکارت یا ویزا کارت خود به ریال را دارید، باید شش بار در طی یک روز سفارش دهید و در هر بار ۵۰۰ دلار حداکثر مبلغ مورد سفارش شما خواهد بود. 

پ- حداکثر سفارش از یک کارت در یک ماه ۲۰۰۰۰۰ (دویست هزار) روبل تقریبا معادل ۶۰۰۰ دلار آمریکا خواهد بود.

ت- اگرچه این محدودیت ها یک مقدار اذیت کننده هستند، اما اطمینان دارم که این سرویس بسیار کارگشا و کثیر الاستعمال خواهد بود (از یاد نبریم که در بیابان لنگه کفش هم غنیمت هست Smile)

ث – در این سیستم با آی پی ایران هیچ مشکلی نخواهید داشت. 

۴٫ برای سفارش احتیاجی به عضو شدن در سایت ما نیست. لیکن چنانچه می خواهید یک هیستوری از سفارش های خود روی سایت ما داشته باشید، حتما عضو شوید. نحوه ی عضو شدن در پست های قبلی آموزش داده شده و بسیار راحت هست. به طور مثال می توانید جهت آموزش ثبت نام لینک زیر را ببینید:

http://blog.farhadexchange.com/?p=408

۵٫ پس از ثبت نام  – در صورتیکه ثبت نام نکرده اید نیز اشکالی ندارد – روی لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.com/exchange_step.php

و فرم را به صورت زیر پر بفرمایید.

در قسمت Spend مقدار وجهی که در کردیت کارتتان هست و می خواهید تبدیل به ریال کنید به “روبل روسیه” وارد کنید و در قسمت Receive نیز Iran Shetab Cards را انتخاب کنید( نکته: اگر بدون ثبت نام اقدام به فروش محتوی ویزا کارت یا مستر کارت خود می کنید Bank Saman را انتخاب بفرمایید). در قسمت Your account Iran Shetab Cards  شماره های زیر قابل قبول است:

الف – شماره کارت شتابی شما در هر بانک

ب – شماره حساب شما در بانک ملت

پ – شماره حساب شما در بانک سامان

ت – شماره شبا ی شما در هر بانک

و در کادر آخر هم که باید ایمیل خود را وراد کنید و Proceed را بزنید. شکل زیر نمونه پر شده ی فرم قابل مشاهده است:

visaormaster1

 

۶ . در صفحه ی بعد با قوانین سایت موافقت نمایید و تیک قوانین را بزنید. شما می پذیرید که اطلاعاتتان را درست وارد کرده اید و در پرداخت از مشخصات شخص دیگری استفاده نخواهید کرد . در پرداخت های ریالی ما مجبوریم در مورد تایید مشخصات شما سخت گیری کنیم چون متاسفانه بوده اند دوستانی که با کارتهای دزدی از سایت ما خرید کرده اند و باعث دردسر شده اند. اما در مورد پرداخت های خارجی، مسئولیت با شرکت پذیرنده است.

 اگر تصویر Verification Code خالی هست شما هم کادر روبروی آن را خالی بگذارید و Confirm  را بزنید. اگر تصویر شامل عدد هست، عدد را در کادر وارد کنید و Confirm را بزنید:

visaormaster2

۷٫  پس از زدن دکمه ی کانفرم سفارش با موفقیت ثبت  شده است و صفحه ی جدید مشاهده خواهد شد. برای پرداخت آنلاین و ارتباط با درگاه پرداخت آنلاین شرکت YANDEX روی PAY   کلیک کنید.

visaormaster3

۸٫ فرم درگاه  امن آنلاین  را پر بفرمایید. مشخصات ویزا کارت یا مستر کارت خود را پر بفرمایید.  توجه بفرمایید که این مشخصات شامل موارد زیر است:

الف – شماره ۱۶ رقمی مربوط به ویزا کارت یا مستر کارت شما

ب – تاریخ انقضا کارت ویزا یا مستر شما

پ – نام کامل صاحب کارت به لاتین ( در وارد کردن نام کامل دقت فرمایید. چنانچه نام اشتباه واریز شود یا چنانچه کارت شما بدون بدون نام یا مجازی باشد ممکن است تراکنش Decline شود )

ت – کد سه رقمی یا  CVV code

 سپس روی “Pay” کلیک کنید.

visaormaster4

۹٫ پس از پرداخت موفقیت آمیز ، حدود دو تا سه ساعت طول می کشد تا شرکت Yandex داده ها را پردازش کند و تراکنش را “موفق” یا “ناموفق” اعلام نماید. در صورتیکه تراکنش “ناموفق” اعلام شود وجهی از کارت شما کسر نخواهد شد.

۱۰٫ پس از اعلام موفقیت آمیر بودن پرداخت شما از طریق کردیت کارت “حداکثر ۲۴ ساعت بعد” معادل ریالی در حساب بانکی شما در ایران خواهد بود. 

“آیا امکان استفاده از کارت های هک شده در این سیستم هست؟

 متاسفانه یا خوشبختانه امکان استفاده از کارت های هک شده در این سیستم نیست. زیرا این سیستم ازطریق امکان جدید ۳d secure که تمام ویزا کارت ها و مستر کارت های جدید دارند، یک کد اضافه را از شما خواهد خواست که این کد فقط از بانک صادر کننده به شما می رسد و بنابراین امکان سوء استفاده را به صفر می رساند.

امیدوارم از این امکان جدید فرهاد اکسچنج لذت ببرید. Ha Ha