منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مرداد ۱۱, ۱۳۹۶ در امکانات فرهاد اکسچنج, پیپال, فرهاد اکسچنج, وب مانی | ۰ دیدگاه

خرید لایسنس دایرکت ادمین ؛ با ویزا کارت های فرهاد اکسچنج

دایرکت ادمین چیست؟

دایرکت ادمین چیست؟
  • دایرکت ادمین یکی از بهترین کنترل پنل ها برای سیستم های لینوکسی است .دایرکت ادمین با نسخه های متعددی مانند ردهت،اوبونتو،دبیان و… سازگاری کامل دارد. کاربران به علت رابط کاربری خوب،سبک بودن آن و امکانات کامل و مناسبی که در این کنترل پنل برای کاربران فراهم است اغلب به دایرکت ادمین گرایش پیدا می کنند. یکی از مهم ترین دلایل ایرانیان برای استفاده از این کنترل پنل ،ریسک پایین تر آن برای تحریم کردن ایران است.

 

  • این نرم افزار کانادایی،برخلاف کنترل پنل های آمریکایی مانند cPanel و … از ریسک پایین تری نسبت به تحریم و قطع شدن لایسنس برخوردار است.

 

  • همانگونه که می دانید بسیاری از مدیران سرور پس از تحریم شدن Cpanel از دایرکت ادمین استفاده میکنند.

 

  • دایرکت ادمین از لایسنس های ماهانه،سالانه و دایمی استفاده میکند.

 

  • یکی دیگر از دلایلی که اغلب افراد استفاده از دایرکت ادمین را به Cpanel ترجیح میدهند وجود پشتیبانی فنی در همه لایسنس های موجود در دایرکت ادمین است.

 

  • اما در Cpanel برای حل هر مشکل باید پکیج فنی خریداری کنید.ویزا کارت های فرهاد اکسچنج

نظر به این که برای شارژ دایرکت ادمین در ایران دسترسی مستقیم به حساب های بین المللی و همچنین اکانت پی پال نداریم لذا فرهاد اکسچنج با راه اندازی ویزاکارت های مجازی در ایران برای پرداخت مستقیم شما عزیزان اقدام به عمل آورده است.ازین پس شما برای پرداخت هایی که از ایران امکان پذیر نیستند میتوانید با استفاده از ویزا کارت های مجازی فرهاداکسچنج امور خود را انجام دهید.

نکته قابل توجه ویزا کارت های فرهاد اکسچنج این است که شما می توانید با استفاده از وبمانی و همچنین شبکه شتاب به صورت آنلاین و در لحظه ویزاکارت خود را شارژ نمایید.

 

ویزا کارت