منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مهر ۴, ۱۳۹۳ در امکانات فرهاد اکسچنج, فرهاد اکسچنج | ۱۸ دیدگاه

کسب درآمد و همکاری با فرهاد اکسچنج – به روز رسانی شده

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی و سیستم لینک ریفرال در فرهاد اکسچنج

***همکار افتخاری فرهاد اکسچنج شوید***

* کسب ۲۵% از کل سود هر تراکنش از کلیه ی زیرمجموعه ها فقط با یک لینک ریفرال

* تعداد نامحدود زیر مجموعه و تعداد نامحدود تراکنش

* امکان زیر مجموعه شدن خود شخص و اعضای خانواده بدون محدودیت

* کلیه تراکنش های مربوط به “ریال به پرفکت مانی”، “ریال به بیت کوین”، “بیت کوین به پرفکت مانی”، “پرفکت مانی به بیت کوین” شامل سود ریفرال هستند. 

* ارسال سود به طور کاملا لحظه ای و اتوماتیک

* برداشت سود فقط به ریال (در حال حاضر) و از طریق کلیه ی کارت های شتاب و کلیه ی بانک های ایران

* سیستم کاملا اتوماتیک با کارکرد بسیار آسان و به سه زبان انگلیسی، فارسی و آلمانی

به تازگی نرم افزار Referral Link را روی سایت تکمیل کرده ایم. این نرم افزار مدتی به طور آزمایشی روی سایت

https://farhadexchange.net

فعال خواهد بود و چنانچه مشکلی خاصی پیش نیاید بعد از دوره ی آزمایشی به سایت

https://farhadexchange.com

نیز منتقل خواهد شد.

سایت دات نت برای ارزهای الکترونیکی پرفکت مانی و بیت کوین و خرید و فروش و تبدیل شان به یکدیگر است. 

سایت دات کام برای ارزهای الکترونیکی وبمانی و پی پال و مانی بوکرز و خرید و فروش و تبدیل شان به یکدیگر است. 

 

با استفاده از این امکان، هر کس می تواند افتخار همکاری به ما دهد و در ازای این همکاری و تناسب فعالیت خود سود و درآمد مناسبی کسب کند.

نحوه ی کلی کار به این صورت است که هر شخص با عضویت در سایت ما دارای لینک ریفرال مخصوص به خود خواهد بود و خود به طور مستقل تبدیل به یک اکسچنج خواهد شد، بدون اینکه احتیاج به امکانات و داشتن دردسر های گوناگون ایجاد و نگهداری سایت، پشتیبانی ، طراحی و برنامه نویسی ، سرمایه و گرفتن لایسنس های مختلف باشد. همکار افتخاری ما لینک ریفرال خود را تبلیغ می کند، هر مشتری که از طریق این لینک ریفرال کاربر سایت FarhadExchange شود و خرید و فروش نماید، به ازای هر مقدار خرید و فروش ، سود مناسبی – ۲۵ درصد کل سود هر تراکنش –  کسب نماید.

توجه: نرم افزار لینک ریفرال – Referral Link – فعلا فقط روی سایت https://farhadexchange.net نصب شده است و پس از اتمام دوره ی آزمایشی روی سایت https://farhadexchange.com نیز نصب و راه اندازی خواهد شد. از آنجا که عضو هر کدام از سایت ها در سایت دیگر نیز عضو می باشد، انتقال زیر مجموعه های شما به طور اتوماتیک به سایت دیگر نیز انجام خواهد شد.

توجه: این امکان وجود دارد که هر کس زیر مجموعه ی خودش نیز باشد. برای اینکار باید حساب جدید باز کند و حساب جدید خود را نیز وریفای (احراز هویت) کند.

برای شرکت در طرح Referral Link مراحل زیر را بروید:

۱٫ از طریق لینک زیر در سایت ثبت نام بفرمایید:

https://farhadexchange.net/signup.php

راهنمای ثبت نام در سایت فرهاد اکسچنج

ثبت در سایت دات کام و سایت دات نت کاملا شبیه به هم است.

۲٫ پس از ثبت نام در سایت دات نت بلافاصله  حساب کاربری شما در سایت دات نت فعال خواهد بود و سپس با شناسه ی کاربری و رمز عبور خود – که در هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید – در سایت فرهاد اکسچنج دات نت لاگین کنید:

https://farhadexchange.net

link1

پس از لاگین وارد کنترل پنل کاری خود می شوید. روی لینک Referral Listing که در شکل با فلش قرمز نشان داده شده کلیک کنید:

link2

 

 

در صفحه ی Referral Listing شما امکانات مختلف برای همکاری با فرهاد اکسچنج و امکان مشاهده ی زیر مجموعه هایتان و درآمد کسب شده از ایشان را خواهید داشت.

هر خرید اتوماتیک که از سمت زیر مجموعه های شما  انجام شود بلافاصله سود حاصله به حساب شما به طور اتوماتیک واریز خواهد شد و هر موقع شما بخواهید امکان برداشت  سود از حسابتان را به صورت ریال یا دیگر پول های الکترونیک خواهید داشت.

محاسبه ی سود بر اساس قیمت فروش پرفکت مانی یا بیت کوین منهای قیمت خرید ضرب در تعداد و منهای کارمزد مربوط به پرفکت مانی و بیت کوین به دست می آید. سود هر چقدر باشد، ۲۵% خالص آن به طور اتوماتیک و بلافاصله با انجام تراکنش توسط زیرمجموعه ی شما به حساب کاربری شما واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود. 

link3

 

لینک ریفرال شما، لینکی مانند زیر است:

https://farhadexchange.net/?rid=4880 (در حال حاضر فعال است)

لینک فوق برای سایت دات نت است و طبعا لینک سایت دات کام به صورت زیر است:

https://farhadexchange.com/?rid=4880 (در حال حاضر فعال نیست)

توجه: در حال حاضر فقط لینک ریفرال سایت دات نت معتبر است یعنی لینکی به صورت زیر:

 https://farhadexchange.net/?rid=4880

همانطور که در شکل فوق مشخص هست، علاوه بر کد ریفرال ، در کنترل پنل خودتان روی سایت ما “کد جاوا اسکریپت” نیز در اختیارتان قرار گرفته که با قرار دادن این کد جاوا اسکریپت، فرهاد اکسچنج عملا روی سایت شما خواهد بود، و هر گونه خرید و فروشی که از طریق آن انجام شود، سود شما اتوماتیک به حسابتان منتقل خواهد گردید. کد جاوااسکریپت که در کنترل پنل شما قرار دارد، کدی شبیه به زیر است:

 

<SCRIPT type=”text/javascript” language=”JavaScript”> var $user_refid = 4880; var $site_url = ‘https://farhadexchange.com’; var $img_url = ‘https://farhadexchange.com/_skins/default/tplimgs/’;</SCRIPT><SCRIPT type=”text/javascript” language=”JavaScript” src=”https://farhadexchange.com/_skins/default/tpljs/exchange_ref.js”></SCRIPT>

 

که با کپی و پیست کردن آن در هر نقطه از وب سایت خود می توانید آن را فعال نمایید و یک فرهاد اکسچنج کوچک – اما کارا – روی سایت خود داشته باشید: link4

شخص با کلیک بر روی این اکسچنج کوچک، با کد ریفرال شما، مستقیم به سایت ما وصل می شود و هر خرید و فروش که انجام دهد، بلافاصله سود شما به طور اتوماتیک به حسابتان منتقل خواد شد و آماده ی برداشت خواهد بود.

برخی تیدیل ها روی سایت ما احتیاج به ثبت نام و رجیستر کردن نیز ندارد (فقط تبدیل هایی که در طی آن کاربر محترم به ما ریال می دهد احتیاج به ثبت نام و احراز هویت دارد). در چنین مواقعی، حتی اگر کاربر در سایت ما ثبت نام نیز نکرده باشد، چنانچه با کد ریفرال شما به سایت ما وصل شود، باز سود شما حاصل از خرید یا فروش وی به طور اتوماتیک به حسابتان منتقل خواهد شد.

ارسال ریال به سایت ما و دریافت بیت کوین یا پرفکت مانی فقط در صورتی اتوماتیک انجام می شود – و فقط در صورتی شامل کارمزد ریفرال می گردد – که کاربر حتما حسابش را وریفای کرده باشد. بنابراین اگر تراکنش شما شامل ارسال ریال برای ماست حتما حساب خود را وریفای کنید. راهنمای وریفای در لینک زیر موجود است:

نحوه ی وریفای کردن حساب کاربری در سایت فرهاد اکسچنج

* هنگام تماس با پشتیبانی حتما قید بفرمایید که مربوط به سایت دات نت هست. 

* تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی و تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین احتیاج به وریفای و حتی احتیاج به ثبت نام نیز ندارد. 

* چنانچه در سایت ما ثبت نام نکرده باشید، هیستوری مربوط به تراکنش ها برای شما ثبت نخواهد شد. 

* چنانچه زیر مجموعه ی شما بدون ثبت نام و یا وریفای اقدام به تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی و یا پرفکت مانی به بیت کوین نماید، سود ریفرال شما بدون مشکل به حسابتان اتوماتیک واریز خواهد شد. 

بنرهایی نیز – همانند بنر زیر – طراحی شده است که به تدریج در کنترل پنل شما قرار داده خواهد شد.

[kml_flashembed publishmethod=”static” fversion=”8.0.0″ movie=”http://blog.farhadexchange.com/wp-content/uploads/2014/09/468×60.swf” width=”400″ height=”100″ targetclass=”flashmovie”]

[/kml_flashembed]

امکان لینک ریفرال روی سایت فرهاد اکسچنج جدید است و قطعا دارای کم و کسری و نواقصی می باشد و بنابراین فعلا به طور آزمایشی اجرا می شود.

لطفا هر گونه مشکل یا پیشنهاد یا انتقاد را فقط با ایمیل زیر و یا به صورت کامنت در زیر همین پست ، در میان بگذارید:

[email protected]

امیدواریم با کمک شما به زودی نواقص احتمالی بر طرف گردد و نرم افزار در سایت farhadexchange.com نیز اجرایی گردد.