منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ مهر ۴, ۱۳۹۳ در امکانات فرهاد اکسچنج, فرهاد اکسچنج | ۱۸ دیدگاه

کسب درآمد و همکاری با فرهاد اکسچنج – به روز رسانی شده

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی و سیستم لینک ریفرال در فرهاد اکسچنج

***همکار افتخاری فرهاد اکسچنج شوید***

* کسب ۲۵% از کل سود هر تراکنش از کلیه ی زیرمجموعه ها فقط با یک لینک ریفرال

* تعداد نامحدود زیر مجموعه و تعداد نامحدود تراکنش

* امکان زیر مجموعه شدن خود شخص و اعضای خانواده بدون محدودیت

* کلیه تراکنش های مربوط به “ریال به پرفکت مانی”، “ریال به بیت کوین”، “بیت کوین به پرفکت مانی”، “پرفکت مانی به بیت کوین” شامل سود ریفرال هستند. 

* ارسال سود به طور کاملا لحظه ای و اتوماتیک

* برداشت سود فقط به ریال (در حال حاضر) و از طریق کلیه ی کارت های شتاب و کلیه ی بانک های ایران

* سیستم کاملا اتوماتیک با کارکرد بسیار آسان و به سه زبان انگلیسی، فارسی و آلمانی

به تازگی نرم افزار Referral Link را روی سایت تکمیل کرده ایم. این نرم افزار مدتی به طور آزمایشی روی سایت

https://farhadexchange.net

فعال خواهد بود و چنانچه مشکلی خاصی پیش نیاید بعد از دوره ی آزمایشی به سایت

https://farhadexchange.com

نیز منتقل خواهد شد.

سایت دات نت برای ارزهای الکترونیکی پرفکت مانی و بیت کوین و خرید و فروش و تبدیل شان به یکدیگر است. 

سایت دات کام برای ارزهای الکترونیکی وبمانی و پی پال و مانی بوکرز و خرید و فروش و تبدیل شان به یکدیگر است. 

 

با استفاده از این امکان، هر کس می تواند افتخار همکاری به ما دهد و در ازای این همکاری و تناسب فعالیت خود سود و درآمد مناسبی کسب کند.

نحوه ی کلی کار به این صورت است که هر شخص با عضویت در سایت ما دارای لینک ریفرال مخصوص به خود خواهد بود و خود به طور مستقل تبدیل به یک اکسچنج خواهد شد، بدون اینکه احتیاج به امکانات و داشتن دردسر های گوناگون ایجاد و نگهداری سایت، پشتیبانی ، طراحی و برنامه نویسی ، سرمایه و گرفتن لایسنس های مختلف باشد. همکار افتخاری ما لینک ریفرال خود را تبلیغ می کند، هر مشتری که از طریق این لینک ریفرال کاربر سایت FarhadExchange شود و خرید و فروش نماید، به ازای هر مقدار خرید و فروش ، سود مناسبی – ۲۵ درصد کل سود هر تراکنش –  کسب نماید.

توجه: نرم افزار لینک ریفرال – Referral Link – فعلا فقط روی سایت https://farhadexchange.net نصب شده است و پس از اتمام دوره ی آزمایشی روی سایت https://farhadexchange.com نیز نصب و راه اندازی خواهد شد. از آنجا که عضو هر کدام از سایت ها در سایت دیگر نیز عضو می باشد، انتقال زیر مجموعه های شما به طور اتوماتیک به سایت دیگر نیز انجام خواهد شد.

توجه: این امکان وجود دارد که هر کس زیر مجموعه ی خودش نیز باشد. برای اینکار باید حساب جدید باز کند و حساب جدید خود را نیز وریفای (احراز هویت) کند.

برای شرکت در طرح Referral Link مراحل زیر را بروید:

۱٫ از طریق لینک زیر در سایت ثبت نام بفرمایید:

https://farhadexchange.net/signup.php

راهنمای ثبت نام در سایت فرهاد اکسچنج

ثبت در سایت دات کام و سایت دات نت کاملا شبیه به هم است.

۲٫ پس از ثبت نام در سایت دات نت بلافاصله  حساب کاربری شما در سایت دات نت فعال خواهد بود و سپس با شناسه ی کاربری و رمز عبور خود – که در هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید – در سایت فرهاد اکسچنج دات نت لاگین کنید:

https://farhadexchange.net

link1

پس از لاگین وارد کنترل پنل کاری خود می شوید. روی لینک Referral Listing که در شکل با فلش قرمز نشان داده شده کلیک کنید:

link2

 

 

در صفحه ی Referral Listing شما امکانات مختلف برای همکاری با فرهاد اکسچنج و امکان مشاهده ی زیر مجموعه هایتان و درآمد کسب شده از ایشان را خواهید داشت.

هر خرید اتوماتیک که از سمت زیر مجموعه های شما  انجام شود بلافاصله سود حاصله به حساب شما به طور اتوماتیک واریز خواهد شد و هر موقع شما بخواهید امکان برداشت  سود از حسابتان را به صورت ریال یا دیگر پول های الکترونیک خواهید داشت.

محاسبه ی سود بر اساس قیمت فروش پرفکت مانی یا بیت کوین منهای قیمت خرید ضرب در تعداد و منهای کارمزد مربوط به پرفکت مانی و بیت کوین به دست می آید. سود هر چقدر باشد، ۲۵% خالص آن به طور اتوماتیک و بلافاصله با انجام تراکنش توسط زیرمجموعه ی شما به حساب کاربری شما واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود. 

link3

 

لینک ریفرال شما، لینکی مانند زیر است:

https://farhadexchange.net/?rid=4880 (در حال حاضر فعال است)

لینک فوق برای سایت دات نت است و طبعا لینک سایت دات کام به صورت زیر است:

https://farhadexchange.com/?rid=4880 (در حال حاضر فعال نیست)

توجه: در حال حاضر فقط لینک ریفرال سایت دات نت معتبر است یعنی لینکی به صورت زیر:

 https://farhadexchange.net/?rid=4880

همانطور که در شکل فوق مشخص هست، علاوه بر کد ریفرال ، در کنترل پنل خودتان روی سایت ما “کد جاوا اسکریپت” نیز در اختیارتان قرار گرفته که با قرار دادن این کد جاوا اسکریپت، فرهاد اکسچنج عملا روی سایت شما خواهد بود، و هر گونه خرید و فروشی که از طریق آن انجام شود، سود شما اتوماتیک به حسابتان منتقل خواهد گردید. کد جاوااسکریپت که در کنترل پنل شما قرار دارد، کدی شبیه به زیر است:

 

<SCRIPT type=”text/javascript” language=”JavaScript”> var $user_refid = 4880; var $site_url = ‘https://farhadexchange.com’; var $img_url = ‘https://farhadexchange.com/_skins/default/tplimgs/’;</SCRIPT><SCRIPT type=”text/javascript” language=”JavaScript” src=”https://farhadexchange.com/_skins/default/tpljs/exchange_ref.js”></SCRIPT>

 

که با کپی و پیست کردن آن در هر نقطه از وب سایت خود می توانید آن را فعال نمایید و یک فرهاد اکسچنج کوچک – اما کارا – روی سایت خود داشته باشید: link4

شخص با کلیک بر روی این اکسچنج کوچک، با کد ریفرال شما، مستقیم به سایت ما وصل می شود و هر خرید و فروش که انجام دهد، بلافاصله سود شما به طور اتوماتیک به حسابتان منتقل خواد شد و آماده ی برداشت خواهد بود.

برخی تیدیل ها روی سایت ما احتیاج به ثبت نام و رجیستر کردن نیز ندارد (فقط تبدیل هایی که در طی آن کاربر محترم به ما ریال می دهد احتیاج به ثبت نام و احراز هویت دارد). در چنین مواقعی، حتی اگر کاربر در سایت ما ثبت نام نیز نکرده باشد، چنانچه با کد ریفرال شما به سایت ما وصل شود، باز سود شما حاصل از خرید یا فروش وی به طور اتوماتیک به حسابتان منتقل خواهد شد.

ارسال ریال به سایت ما و دریافت بیت کوین یا پرفکت مانی فقط در صورتی اتوماتیک انجام می شود – و فقط در صورتی شامل کارمزد ریفرال می گردد – که کاربر حتما حسابش را وریفای کرده باشد. بنابراین اگر تراکنش شما شامل ارسال ریال برای ماست حتما حساب خود را وریفای کنید. راهنمای وریفای در لینک زیر موجود است:

نحوه ی وریفای کردن حساب کاربری در سایت فرهاد اکسچنج

* هنگام تماس با پشتیبانی حتما قید بفرمایید که مربوط به سایت دات نت هست. 

* تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی و تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین احتیاج به وریفای و حتی احتیاج به ثبت نام نیز ندارد. 

* چنانچه در سایت ما ثبت نام نکرده باشید، هیستوری مربوط به تراکنش ها برای شما ثبت نخواهد شد. 

* چنانچه زیر مجموعه ی شما بدون ثبت نام و یا وریفای اقدام به تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی و یا پرفکت مانی به بیت کوین نماید، سود ریفرال شما بدون مشکل به حسابتان اتوماتیک واریز خواهد شد. 

بنرهایی نیز – همانند بنر زیر – طراحی شده است که به تدریج در کنترل پنل شما قرار داده خواهد شد.

[kml_flashembed publishmethod=”static” fversion=”8.0.0″ movie=”http://blog.farhadexchange.com/wp-content/uploads/2014/09/468×60.swf” width=”400″ height=”100″ targetclass=”flashmovie”]

[/kml_flashembed]

امکان لینک ریفرال روی سایت فرهاد اکسچنج جدید است و قطعا دارای کم و کسری و نواقصی می باشد و بنابراین فعلا به طور آزمایشی اجرا می شود.

لطفا هر گونه مشکل یا پیشنهاد یا انتقاد را فقط با ایمیل زیر و یا به صورت کامنت در زیر همین پست ، در میان بگذارید:

[email protected]

امیدواریم با کمک شما به زودی نواقص احتمالی بر طرف گردد و نرم افزار در سایت farhadexchange.com نیز اجرایی گردد. 

 • با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت خدمات شایان شما
  بنده خوشحال میشم با شما همکاری داشته باشم،فقط یه سوال:
  درصد سود اکتسابی به چه صورت محاسبه خواهد شد؟اگر میشه توضیح کاملی دراین عنوان بفرمایید
  وبسایت بنده به آدرس زیر هست که البته به زودی بخش بورس و بازارهای مالی هم راه اندازی خواهد شد…
  http://www.mlmarketing.ir
  با تشکر

  • farhadfx

   سلام
   در یک پست جداگانه توضیح داده خواهد شد. بر اساس تعداد زیر مجموعه ی شما تا ۴۰ درصد سود حاصله را می توانید کسب بفرمایید.

 • امین ارجمند

  سلام
  بعد از چند ماهه که دارم با شما کار میکنم سیستم وب مانیتون واقعا عالیه و حرف نداره و تا حالا فک کنم ۱۰k بیشتر وبمانی به شما فروختم و مشکلی نبوده .
  اما سیستم پی پالتون کاملا مزخرفه! تا حالا دو مشکل پیش اومده یه بار در خرید دلار از شما و یه بار هم در فروش دلار به شما :
  ۱- مشکل اول اینکه ۴ روز پیش مبلغ ۱۱ دلار به حساب پی پالی که گفته شده بود [email protected] با حساب پی پالم با ایمیل [email protected] واریز کردم اینم کد سفارشش تو پی پال : Transaction ID 2B049351YF304300P متاسفانه وقتی تو سایت شما سفارش ثبت کردم کد سفارش رو یادداشت نکردم فک کردم مثل وب مانی واسم میل میشه! اما میل نشد و الان فقط همون شماره Transaction ID که دادم رو دارم تماس هم گرفتم گفتن که پی پال رو جناب مقدم تایید میکنن و صبر کنین اوکی میکنن میل هم زدم پاسخی دریافت نکردم الانم ۴ روزه که هنوز خبری نیست ، اکانت فرهاد اکسچنجم رو هم تایید کردم .
  ۲- مشکل دومم اینه که من در تاریخ ۲۰۱۴-۰۹-۰۶ با شماره سفارش #۱۷۴۰۷۳۶۳۷ مبلغ ۷۳ دلار پی پال برای حساب پی پالم به ایمیل [email protected] سفارش دادم مبلغ رو پرداخت کردین اما روز بعد که من وارد اکانت پی پالم شدم ، پی پال گفت که به چه بابت شما به من ۷۳ دلار دادین! منم به شما گفتم گفتین مشکلی نیست بگین که سرویسی ارائه کردم و شما این پولو بابت اون دادین منم همینو گفتم ولی هنوز که الان ۲۰ روزه که گذشته پی پال پولمو در حالت hold گذاشته و حتی از اکانتم نمیتونم استفاده کنم و فقط میتونم پول بریزم تو اکانت! اکانتم هم کاملا وریفای شده و بدون مشکل هستش ۴ تا عکس هم از اکانتم گرفتم میتونید از اینجا دانلود کنید : http://178.18.25.57/mpaypal.zip

  خلاصه شما فقط سیستم وبمانیتون خوبه! پی پالتون واقعا مزخرفه یه عالمه ضرر زده به من گرچه واسه شما این مقادیر کم ارزشی نداره ، امیدوارم این سیستم ریفرال گیریتون مثل وب مانی باشه و مثل پی پالتون داغون نباشه .

  • farhadfx

   سلام

   فرمایش شما صحیح است و ما مقداری ضعف در پشتیبانی پی پال داریم که علت آن حساس بودن سیستم پی پال هست که امیدواریم این ضعف به زودی رفع شود. اما اوضاع دیگر به آن افتضاحی که شما فرموده اید نیست. 🙂

   با تشکر
   فرهاد

   • امین ارجمند

    سلام
    خب اگه درست میگم پس چرا الان یه هفته شده ولی هنوز مقدار ۱۱ دلارم که به حساب پی پالتون واریز کردم معادل ریالیش به حسابم واریز نشده؟!!!! یعنی هنوز این یازده دلار به حساب شما نیومده که معادل ریالیش رو به حسابم واریز نکردین ؟ مشکل دوم میگیم پی پاله ولی این مشکل اول که الان من ۱۱$ به حسابتون ریختم چرا شما پس چنجش نمیکنید مشکل این چیه دیگه؟

    • farhadfx

     سلام مجدد،

     ۱٫ منظور این بود که در مورد کند عمل کردن ما در سفارشات پی پال درست می فرمایید و البته این را هم لحاظ بفرمایید که ما تقریبا بهترین قیمت پی پال در بازار را ارائه می کنیم و طبعا تعداد مشتریان باعت کندی کار می شود.

     ۲٫ قبلا به شما توضیح داده شده بود که پرداخت شما در حالت Review توسط پی پال قرار دارد و به حساب ما وارد نشده است. من مبلغ را کلا ریفاند کردم که مشکلی نباشد و ما آش نخورده و دهن سوخته نشویم. الان مبلغ برگشت خورده و در حساب شماست.

     ۳٫ در مورد بعدی و ۷۳ دلاری اگر شماره سفارش بدهید امکان پیگیری خواهد بود.

     ۴٫ بهرحال امیدواریم که بتوانیم در زمینه ی خدمات پی پال نیز همچون وبمانی رضایت شما دوست عزیز را جلب نماییم.

     با تشکر
     فرهاد

     • امین ارجمند

      بله ایمیلش رسید@ ولی من میخواستم چنجش کنم نه اینکه بریزم باز شما برگشت بزنین ! الان برگشت زدین یعنی منظورتون اینه که من برای چنج دلارام دیگه با شما کار نکنم ؟!؟!
      من منظورم این نبود که شما پولمو ندادین! اگه من به شما اطمینان نمیداشتم که تا الان بیش از ۱۱ هزار دلار وب مانی به شما نمیفروختم! منظورم این بود که الان یه هفته گذشه این مقدار کم یازده دلار رو چرا چنج نکردین با اینکه نوشتین حداکثر ۲۴ ساعت طول میکشه منم که مدارکمو فرستادم و حسابم تایید شدست یه هفته طول کشید گفتم چرا طول کشیده منظورم این نبود که شما پولمو خوردین و ندادین! بازم ببخشید اگر اشتباه منظورمو فهمیدین .

      شماره سفارش که از سایت شما ۷۳ دلار پی پالو خریدم اینه :
      Order Reference Number #۱۷۴۰۷۳۶۳۷

     • farhadfx

      حالا اگر خواستید بریزید دوباره لطفا برام ایمیل کنید تا من آدرس پی پال بهتون بدم
      ایمیل من:
      [email protected]

 • amir

  سلام خسته نباشید .
  من یک درگاه برای تبادلات مالی روزانه از شما میخواهم.
  توضیحات درون سایت رو خوندم ولی اگه محبت کنید یک موردی هست که باید توضیح بدم.
  اگر میشه بزرگواری کنید و یک تماس یا ایمیل به بنده بزنید تا توضیح رو خدمتتون عرض کنم.
  ممنون منتظرتون هستم.
  ۰۹۳۷۸۹۰۵۳۹۳

 • omid

  درود برشما ایا طرح ریفرال لینک فعال است ؟چند بار سعی کردم ولی موفق نشدم با تشکر از شما

  • farhadexchange

   سلام. بله کاملا فعال هست و ما دوستانی داریم که تا هفتگی دویست دلار از این همکاری سود می برند.
   اگر جایی مشکلی هست بفرمایید تا بررسی شود.

   • احسان

    تو که راست میگی دزد کثیف

    • farhadexchange

     سلام. متوجه نشدم برادر. مشکلتون چی بوده با ما که دلتون پر هست. مطرح بفرمایید تا حل شود.

 • farhadexchange

  سلام

  طبق ایمیل های رسیده از دوستان و نظرات اظهار شده آخرین تغییرات در سیستم ریفرال اعمال شد:

  ۱٫ سود ثابت ۲۵% برای هر تراکنش در نظر گرفته شد که اتوماتیک محاسبه و واریز می شود
  ۲٫ سود ریفرال اکنون به خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی و تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین تعلق می گیرد
  ۳٫ مشکلی که در سود ریفرال برخی دوستان بود به طور کامل تصحیح شد.
  ۴٫ برداشت فقط محدود به ریال ایران شد. لطفا به هیچ وجه به پرفکت مانی یا بیت کوین برداشت نکنید
  ۵٫ ثبت نام و لینک ریفرال مختص سایت دات نت شد و دیگر ربطی به سایت دات کام نخواهد داشت

  مجددا تشکر از انتقادات و نظرات شما. لطفا هر گونه مشکلی هست همین جا مطرح گردد تا با همفکری دوستان حل کنیم.

  با تشکر
  فرهاد

 • عبدالله

  سلام من که میخوام الان به شما وب مانی بفروشم و ریالشو دریافت کنم چقدر میکشه به حساب بانکی من واریز بشه ؟

  • farhadexchange

   سلام. به راهنمای فروش وبمانی در همین وبلاگ مراجعه بفرمایید. معمولا سفارشت فروش حداکثر در ۲۴ ساعت انجام می شوند. البته گاهی بیشتر هم طول می کشد اگر مبلغ بالا باشد.

 • رضا

  سلام
  وقت بخیر
  آیا شما خدمات پرسونال پاسپورت انجام میدید؟
  پاسپورت من فورمال هست و میخام به پرسونال تبدیل بشه

  • سلام. بله قربان. ما شعبه ای از شرکت وبمانی روسی هستیم و پرسنال پاسپورت نیز صادر می کنیم.