منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ تیر ۲۹, ۱۳۹۲ در امکانات فرهاد اکسچنج, فرهاد اکسچنج, مجلات ISI و ISC | ۰ دیدگاه

مجلات ISI : ارسال وجه برای مجله ی IJCRB کاملا اتوماتیک و لحظه ای با استفاده از کارت شتاب شما از هر بانک در ایران!

فرهاد اکسچنج نماینده ی رسمی مجله ی معتبر IJCRB در ایران

فرهاد اکسچنج نماینده ی رسمی مجله ی معتبر IJCRB در ایران

ijcrb

۱٫     برای استفاده از هر گونه خدمات سایت (من جمله ارسال وجه پذیرش مقاله برای IJCRB) ابتدا باید در سایت ثبت نام بفرمایید. ثبت نام بیش از ۴ دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت:

برای ثبت نام روی لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.com/signup.php

و مشخصات خود را وارد نمایید (لطفا مشخصات خود را صحیح وارد نمایید تا در تطابق شماره حساب های شما و حساب وبمانی شما مشکلی ایجاد نشود):

(توجه داشته باشید که “حتما” روی سایت ما از https  به جای http  استفاده فرمایید تا امنیت بیشتری متوجه تراکنش های شما باشد)

برای دوستانی که برای ارسال وجه به IJCRB اقدام می کنند پر کردن فیلد Primary E-Currency Account ID در فرم زیر ضروری نیست و می توانید شماره حساب بانکی یا شماره کارت شتابی خود را قید بفرمایید.

1

دکمه ی Sign Up را که بزنید کار تمام است و ثبت نام انجام شده است:

2

اکنون روی سایت در قسمت Members Login  شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کنید و Login  کنید:

3

کنترل پنل برای استفاده از خدمات ما در اختیار شما خواهد بود:

4

برای ارسال وجه از ایران به مجله ی IJCRB به طور کاملا اتوماتیک در کنترل پنل خودتان روی Exchange E-currencies بروید و کلیک کنید. صفحه ی فرم Exchange برای شما نمایش داده خواهد شد:

5

مطابق شکل زیر

در کادر بالایی فرم واریز وجه به  درگاه آنلاین جهان پی (JahanPay TOM)  یا ایران شتاب کارت (Iran Shetab Cards) را انتخاب فرمایید. در صورت انتخاب درگاه جهان پی یا ایران شتاب کارت، واریز شما از درگاه اینترنتی انجام می شود و بلافاصله پس از واریز معادل دلاری در حساب مجله ی IJCRB خواهد بود. شرکت معظم وبمانی این امکان را در اختیار ما قرار داده است که به طور اتوماتیک و پس از واریز وجه ریالی از سوی شما در ایران، کاملا خودکار حساب دلاری مجله ی IJCRB را شارژ نماییم.  شارژ حساب مجله پس از تایید واریز ریالی توسط شرکت وبمانی تضمین شده است. توجه بفرمایید که در این حالت که از درگاه جهان پی واریز انجام می شود واحد پول به “تومان” است و نه ریال.

همچنین در کادر پایینی WebMoney WMZ را انتخاب بفرمایید و تعداد مورد نیاز را در کادر روبرویی وارد کنید (معمولا مبلغ واریزی برای  پذیرش هر مقاله مبلغ ۱۰۰ دلار از سوی مجله ی IJCRB تعیین شده است). به محض وارد کردن تعداد مورد نیاز وبمانی (این تعداد حداقل ۰٫۲ دلار وبمانی تعیین شده است)، به طور اتوماتیک معادل آن به تومان در کادر بالایی نمایش داده می شود. در دو کادر پایین نیز ابتدا شماره کیف وبمانی که با حرف زد انگلیسی شروع می شود ( Z367087865560 شماره حساب مجله می باشد که باید دقیق در کادر وارد شود) و سپس ایمیل خود را وارد کنید و Proceed  را بزنید تا به صفحه ی بعد بروید:

21

در صفحه ی بعد با قوانین سایت موافقت نمایید و تیک قوانین را بزنید. شما می پذیرید که اطلاعاتتان را درست وارد کرده اید و در پرداخت از مشخصات شخص دیگری استفاده نخواهید کرد .

 اگر تصویر Verification Code خالی هست شما هم کادر روبروی آن را خالی بگذارید و Confirm  را بزنید:

21

پس از زدن دکمه ی کانفرم سفارش با موفقیت انجام شده است و صفحه ی جدید که حاوی شماره سفارش و فیلد ممو – Memo –  و  دکمه ی PAY ONLINE است مشاهده خواهد شد.  فراموش نکنید که در قسمت Memo حتما کد ریفرنس مقاله ی خود در IJCRB را  هم همچنین نام یکی از نویسندگان مقاله را وارد کنید. در غیر اینصورت پرداخت شما با دیگر پرداخت ها اشتباه خواهد شد.  همچنین به هیچ وجه در قسمت ممو از کاراکترهای فارسی استفاده نفرمایید. 

به طور مثال  (IJ-UK-7033 (Hassan Hassani

یکی از بانک ها را برای پرداخت آنلاین مشخص کنید. توجه داشته باشید که درگاههای مربوط به هر بانک کلیه ی کارت های شتاب مربوط به بانک های دیگر را نیز می پذیرند.

چنانچه با درگاه هر بانکی مشکل داشته باشید یا به دلایل مختلف سرور یک بانک به طور موقت دارای مشکل باشد با زدن دکمه ی Back  روی مرورگر اینترنتی خود می توانید درگاه بانک دیگر را انتخاب کنید.

برای پرداخت آنلاین و ارتباط با درگاه پرداخت آنلاین روی PAY ONLINE  کلیک کنید.

32

فرم درگاه  امن آنلاین  را پر بفرمایید. مشخصات کارت شتاب خود را وارد کنید و سپس روی “پرداخت” کلیک کنید تا وجه سفارش خرید وبمانی از حساب شما کسر شود.

9

پس از پرداخت موفقیت آمیز صبر کنید تا بانک شما را به سایت ما ارجاع دهد

11

10

12

با دیدن پنجره ی بالا که به معنی کامل بودن هم پرداخت ریالی و هم دریافت وبمانی هست حساب دلاری مجله ی IJCRB  به طور اتوماتیک شارژ شده است (ممکن است این مرحله بخاطر سرعت اینترنت شما اندک زمانی بیشتر طول بکشد که باید صبور  باشید). انجام شارژ اتوماتیک توسط شرکت وبمانی تایید و تضمین شده است.

همانطور که قبلا گفته شد در حالت اتوماتیک کمترین میزان خرید وبمانی ۰٫۲ دلار است و واحد پول ایران نیز “تومان” در نظر گرفته شده است.

پس از ارسال وجه تایید پرداخت به ایمیل شما ارسال خواهد شد. می توانید این تایید را برای مجله بفرستید (این کار ضروری نیست). تایید نهایی مقاله ی شما از مجله ی IJCRB   معمولا حداکثر تا دو روز بعد از واریز وجه ریالی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

هر گونه مشکل را با پشتیبانی سایت – چت آنلاین یاهو – یا از طریق ایمیل به ساپورت در میان بگذارید.